21 شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس در جهان

بهترین شرکتهای هواپیمایی

سؤالات زیادی در مورد اینکه «بهترین» شرکتهای هواپیمایی فرست کلاس کدامند، دریافت می‌کنیم. در حالی که هیچ پاسخ عینی وجود ندارد که همه مسافران را راضی کند، ما معتقدیم که ارزش دارد فهرستی از موارد دلخواه شما را تهیه کنیم.

این لیست از بهترین فرست کلاس شرکتهای هواپیمایی بین المللی، به عنوان راهنمایی برای شما خواهد بود تا در مورد خرید پرواز فرست کلاس بعدی خود با دقت و فرصت بیشتری، انتخاب خود را انجام دهید.

به خاطر داشته باشید که ما بر اساس تجربیات خودمان، تحقیقات صنعتی و نظرات مسافرانمان، ما محصولات فرست کلاس را لیست کرده ایم و شخصاً فکر می کنیم از بهترین ها هستند.

چه چیزی یک شرکت هواپیمایی بین المللی فرست کلاس را فوق العاده می کند؟

جنبه های مختلفی وجود دارد که پروازهای فرست کلاس را خاص می کند.

برای بسیاری از این شرکتهای هوایی، تجربه فرست کلاس قبل از رفتن به فرودگاه را می دهند، و همچنین برخی از شرکتهای های هواپیمایی به مسافران خدمات درجه یک و همچنین دسترسی به سالن های فرست کلاس باشکوه ارائه می دهند.

همانطور که گفته شد، این راهنما فقط به پروازهای فرست کلاس که قابل رزرو با امتیاز هستند محدود نمی شود. همانطور که متوجه خواهید شد، پروازهایی مانند فرست کلاس سوئیس ایر معمولاً با امتیاز قابل رزرو نیستند.

هنگام تعیین هر پیشنهاد در پرواز فرست کلاس موارد زیر را در نظر گرفتیم:

1. تجربه زمینی (حمل و نقل زمینی، تجربه سالن، و مهاجرت یا اسکورت گمرکی)

2. محصول سخت (اندازه صندلی، سطح راحتی، امکانات رفاهی، مانیتور پرواز، پیکربندی کابین، حریم خصوصی و موارد دیگر)

3. محصول نرم (غذا و نوشیدنی، کیت رفاهی و توجه کارکنان خدمات)

4. قیمت گذاری و در دسترس بودن امانات

21 بهترین شرکت های هواپیمایی و کابین بین المللی فرست کلاس

بدون هیچ مقدمه ای، بیایید وارد لیست بهترین شرکت های هواپیمایی و کابین های بین المللی فرست کلاس شویم. به یاد داشته باشید که در حالی که ما سعی کردیم این رتبه بندی را تا حد امکان عینی کنیم، نظر ما این لیست است.

ما یک نمای کلی از برجسته ترین محصولات ذکر شده در هر رتبه‌بندی را ارائه می‌کنیم، بهترین راه‌ها (در صورت وجود) برای رزرو با امتیاز را توضیح می‌دهیم، و توضیح می‌دهیم که چرا معتقدیم این محصول شایسته رتبه‌بندی است.

1. اقامتگاه اتحاد(Etihad) در A380

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

اقامتگاه اتحاد بدون شک خارق العاده ترین تجربه پرواز تجاری است که می توانید داشته باشید. هنگامی که اقامتگاه اتحاد را رزرو می کنید، 3 اتاق مجزا در A380 دریافت می کنید: یک اتاق نشیمن، اتاق خواب، و اتاق دوش.

تخت دونفره شما 6 اینچ 10 اینچ است، اتاق نشیمن شما (صندلی واقعی) یک مبل دو نفره چرمی به اضافه یک مانیتور 32 اینچی در حین پرواز دارد، و حمام اختصاصی برای شما با دوش و روشویی تمام قد است.

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

شما همچنین یک پیشخدمت خصوصی خواهید داشت – در دسترس بودن این سرویس کاملاً دست کم گرفته شده است.

Etihad Residence Living Room
این صندلی اقامتگاه اتحاد برای شما است … با نام مستعار اتاق نشیمن رزیدنس اتحاد.

شما می توانید زودتر از موعد غذای سفارشی را درخواست کنید، از یک راننده مجلل استفاده کنید و تقریباً هر چیزی (قانونی) را که می خواهید درخواست کنید!

این محصول کاملاً شیک است. متأسفانه، شما فقط می توانید آن را در A380 پیدا کنید، که اتحاد 1 پرواز به ایالات متحده در مسیر شهر نیویورک (JFK) ابوظبی (AUH) دارد.

در اینجا مسیرهای دیگری وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید که توسط A380 مجهز به Residence ارائه می شوند:

• ابوظبی (AUH)- لندن (LHR)

• ابوظبی (AUH)- پاریس (CDG)

• ابوظبی (AUH)- سیدنی (SYD)

برخلاف تصور رایج، شما در واقع می‌توانید در اقامتگاه اتحاد با امتیاز پرواز کنید – فقط به 1 تا 3 میلیون مایل مهمان اتحاد شوید.

در دسترس بودن امانات بسیار خوب است! من حدس می‌زنم که ربطی به این واقعیت دارد که 1 تا 3 میلیون مایل مانع بزرگی برای ورود است، بنابراین اکثر مردم امتیاز کافی برای توانایی پرداخت این تجربه مجلل را ندارند.

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

2. ایرفرانس لا پریمیر در 777-300ER

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

با ایرفرانس لا پریمیر در 777-300ER از زیبایی و کمال فرانسوی لذت ببرید.

ایرفرانس فرست کلاس مسافت طولانی خود را ” لا پریمیر ” می نامد. این هواپیما با هواپیماهای A380 و 777-300ER کار می‌کند، اما هرگز نباید با هواپیمای A380 با ایرفرانس پرواز کنید، زیرا محصولات کابین ممتاز آن به این اندازه خوب نیستند.

از سوی دیگر، محصولات تجاری و فرست کلاس ایرفرانس 777-300ER بسیار هیجان انگیز هستند.

لا پریمیر شامل یکی از بهترین شرکت های که دارای امکانات عالی قبل از سوار شدن به هواپیما می باشد، از جمله مسیر سنگفرش شده ، اتومبیل های لوکس و دسترسی به یک سالن زیبا در پاریس است. همچنین یکی از تنها پروازهایی است که صندلی‌ها را با پرده جدا می‌کند، و محیط شما را با یک چراغ رومیزی برای مطالعه پس از خاموش شدن چراغ ها روشن می کند.

شما از غذاخوری فرانسوی دلپسند و شگفت انگیز که همواره ویژه و خصوص می باشد، لذت خواهید برد.

حتی برای رزرو لا پریمیر ، باید با ایرفرانس/ پرواز آبی KLM وضعیت نخبگان را داشته باشید. به خاطر داشته باشید که داشتن پایین‌ترین سطح، پرواز آبی نقره ای ، مسافران را قادر می‌سازد تا لا پریمیر را رزرو کنند (البته با قیمت گزاف).

اگر در رزرو لا پریمیر با امتیاز به بن بست رسیده اید و همچنین پرواز آبی نقره ای را تضمین کرده اید، حداقل می توانید انتظار داشته باشید که پرواز آبی 200000 مایل یک طرفه در پروازهای بین ایالات متحده و اروپا بپردازید.

در اینجا مسیرهایی به/از ایالات متحده آمده است که می توانید لا پریمیر را با هواپیمای 777-300ER پرواز کنید:

• واشنگتن دی سی (IAD)-پاریس (CDG)

• هیوستون (IAH )-پاریس (CDG)

• میامی (MIA)- پاریس (CDG)

• سانفرانسیسکو ( SFO) – پاریس (CDG))

• لس آنجلس (LAX )-پاریس (CDG)

• شهر نیویورک (JFK) – پاریس (CDG)

همچنین مسیرهای بسیار جذابی وجود دارد که لا پریمیر را در 777-300ER انجام می دهند، مانند به/از سائوپائولو ((GRU و لواندا (LAD).

در مجموع، رزرو لا پریمیر با امتیاز بسیار ،دشوار است. اما قیمت‌های تبلیغاتی دوره‌ای وجود دارد که این محصول را به قیمت قابل کنترل‌تری کاهش می‌دهد.

3. سوئیت های فرست کلاس جدید امارات در 777-300ER

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

شرکت های هواپیمای امارات به داشتن محصولات پرزرق و برق و فرست کلاس معروف است. چون در رقابت شدید با شرکت های هواپیمای سنگاپور و اتحادهستند، موظفند به طور مداوم وسایل مجلل بیشتری را بروز کنند.

بنابراین آنها سوئیت های فرست کلاس 777-300ER جدید را ارائه کرده اند. با 6 سوئیت در هر هواپیما در 2 ردیف که به ترتیب 1-1-1 پیکربندی شده‌اند، این سوئیت‌ها دنیای پروازهای را تحت تأثیر طوفان قرار داده‌اند.

این سوئیت‌های فرست کلاس اولین صندلی‌هایی هستند که دارای یک صندلی کاملاً محصور با دیوارهای از کف تا سقف هستند، که درواقعه یک حریم خصوصی کامل ایجاد می کند.

علاوه بر این، شما از لوکس ترین امکانات رفاهی امارات از جمله: بولگاری، غذاخوری اماراتی، پنجره‌های مجازی (روی صندلی‌های میانی)، کنترل‌های تهویه هوای شخصی، غذاخوری به‌صورت درخواستی از طریق تبلت شخصی‌تان، و روکش‌های زیبای کابین به لطف مرسدس بنز لذت خواهید برد.

سوئیت های فرست کلاس و جدید امارات را در 777-300ER در مسیرهای زیر بیابید:

• دبی (DXB) – فرانکفورت (FRA)

• دبی (DXB) – هامبورگ (HAM)

• دبی (DXB) – ژنو (GVA)

• دبی (DXB) – بروکسل (BRU)

• دبی (DXB) – لندن-استنستد (STN)

• دبی (DXB) – توکیو-هاندا (HND)

• دبی (DXB) – وین (VIE)

متأسفانه، هیچ هواپیمایی با سوئیت های فرست کلاس جدید در پروازهای به مقصد یا از ایالات متحده وجود ندارد – هواپیماهای 777 که به ایالات متحده پرواز دارند، هنوز این محصولات را ندارند.

برای اطمینان از اینکه پروازی که رزرو می‌کنید واقعاً مجهز به سوئیت‌های فرست کلاس جدید است، نقشه صندلی در برشور تخصصی به صورت زیر است:

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس


بهترین راه برای رزرو این سوئیت ها، یافتن یک پرواز ارزان است، معمولاً از طریق مسیری مانند کلمبو (CMB)-ژنو (GVA). این برنامه سفر را که به طرز عجیبی، ارزان است می توانید با 3400 دلار برای رفت و برگشت به مدت 22 ساعت در سوئیت های فرست کلاس جدید امارات ببینید.

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

4. سوئیت های فرست کلاس جدید شرکتهای هواپیمایی سنگاپور در A380
Singapore Airlines new A380 First Suite Seat Side

پرواز با شرکت هواپیمایی سنگاپور چیزی است که تیم ارتقای امتیاز با آن آشنایی کامل دارد – ما با سوئیت‌های جدید و قدیمی A380 پرواز کرده‌ایم.

نیازی به گفتن این نیست که ما عاشق پرواز با شرکت های هواپیمایی سنگاپور هستیم. اگرچه تجربه زمینی به اندازه لا پریمیر ایرفرانس نیست، اما شما به اتاق خصوصی در فرودگاه چانگی (SIN) دسترسی دارید که دارای غذاخوری های آلاکارت است.

سوئیت های فرست کلاس A380 جدید سنگاپور دارای صندلی خصوصی برای شما به همراه یک تخت مجزا است که می توانید آن را به یک تخت دونفره با 2 صندلی تبدیل کنید. می‌توانید از تبلت شخصی برای کنترل روشنایی، درخواست خدمات و موارد دیگر استفاده کنید.

این سوئیت های فرست کلاس A380 در 3 ردیف 2 صندلی برای مجموع 6 سوئیت چیده شده اند. می‌توانید صندلی‌تان را بچرخانید و بخوابانید و درب را ببندید تا سوئیتتان فوق‌العاده خصوصی شود (البته مانند سوئیت‌های فرست کلاس جدید 777 امارات کاملاً با درهای کف تا سقف محصور نیست).

امکانات رفاهی لوکس لالیک به همراه مانیتورهای تلویزیون 32 اینچی این تجربه را برای همه ضروری کرده است. فراموش نکنید که هرچقدر که بخواهید می توانید شامپوین بنوشید!!

شرکت های هواپیمایی سنگاپور در مورد آزادسازی صندلی‌های کاملاً سازگار است، اما متأسفانه A380 جدید فقط به مقصدهای انتخابی از سنگاپور پرواز می‌کند.

در حال حاضر، این سوئیت‌های جدید A380 در 5 مسیر با قیمت‌های زیر در مایل‌های شرکت هواپیمای کریس فلایر سنگاپور پرواز کنید. که ارزان‌ترین هزینه مسافت پیموده شده را دارد:

• سنگاپور (SIN)-هنگ کنگ (HKG) 37500 مایل یک طرفه

• سنگاپور (SIN)-لندن-هیترو ( LHR) به مدت 115000 مایل یک طرفه

• سنگاپور (SIN)- زوریخ (ZRH) 115000 مایل یک طرفه

• سنگاپور (SIN)-سیدنی (SYD) 80000 مایل یک طرفه

• سنگاپور (SIN)-شانگهای (PVG) 50000 مایل یک طرفه

اگر مایل هستید و جوایز را در دسترس دارید، می‌توانید با سوئیت‌های قدیمی A380 (که بعداً به آنها خواهیم رسید) و سوئیت‌های جدید A380 در یک برنامه سفر پرواز کنید. در اینجا یک مثال از مسیری است که الکس پرواز کرد:

1. شهر نیویورک (JFK-)- فرانکفورت (FRA)

2. فرانکفورت (FRA)-سنگاپور (SIN)

3. سنگاپور ( SIN)- سیدنی (SYD)

5. فرست کلاس لوفت هانزا

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

به راستی، لوفت‌هانزا یک شرکت هواپیمایی است که با فرست کلاس خود به موفقیت دست پیدا می‌کند. اگرچه درجه تجاری آن (که دسترسی به راهروی مستقیم برای همه صندلی ها را ندارد) چیزهای زیادی را برای دلخواه باقی می گذارد، مطمئناً فرست کلاس است.

محصول سخت لوفت هانزا چیز فوق العاده خاصی نیست. این محصول نرم است که همه تفاوت را در اینجا ایجاد می کند.

می‌توانید انتظار غذاهای خارق‌العاده، سالن فرست کلاس شیک با بار سیگار، و تجربه‌ای فراموش‌نشدنی روی زمین با ترانسفرهای آسفالت پورشه را داشته باشید.

در دسترس بودن جایزه تا حدود 15 روز قبل از تاریخ حرکت برای شرکا منتشر نمی شود.

6. فرست کلاس کاتای اقیانوس آرام

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

کاتای اقیانوس آرام یک شرکت هواپیمایی است که جایگاه ویژه‌ای در قلب من به عنوان یک هنگ کنگر دارد و تجملاتی که کاتای اقیانوس آرام در فرست کلاس ارائه می‌کند فوق‌العاده است.

آنها دارای عرض صندلی پیشرو در صنعت با عرض 36 اینچ و یک کابین 2 ردیفه در 777 با پیکربندی 1-1-1 هستند. این صندلی ها حجیم هستند و می توانند تا 3 نفر را به راحتی در خود جای دهند.

از یکی از راحت‌ترین تخت‌های دراز کشیده در آسمان، به‌علاوه خاویار، شامپاین، و سطح خدماتی که امروزه بسیار نادر است، لذت خواهید برد.

می‌توانید این را با مایل‌های شرکت هواپیمای، مایل‌های آلاسکا، مایل آسیا کاتای اقیانوس آرام و بریتیش ایرویز آویوس رزرو کنید. و اگر به مسیرهای به/از ایالات متحده علاقه دارید، راهنمای قطعی ما برای مسیرهای ایالات متحده کاتای اقیانوس آرام را از دست ندهید.

7. فرست کلاس شرکت هواپیمای زاپن

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

شرکت هواپیمایی ژاپن، شرکت هواپیمایی است که من هرگز با پرواز آن مخالفت نخواهم کرد. آنها در محصول فرست کلاس خود ظاهری معمولی دارند، از سالن های استراحت گرفته تا صندلی راحتی چرمی قهوه ای.

غذاها و نوشیدنی‌های آن‌ها فرست کلاس هستند و دارای ویسکی متوقف شده (و بسیار گران قیمت) هستند.

همه مسافران فرست کلاس در پروازهای طولانی مدت هدفون‌های حذف نویز Bose، وعده‌های غذایی چند وعده‌ای (تقریباً مانند کایسکی)، کیت‌های سلامتی شیسیدو علاوه بر کیت‌های رفاهی، شامپاین کریستال (در مسیرهای ایالات متحده) و لباس خواب بسیار راحت دریافت می‌کنند.

شرکت هواپیمایی ژاپن در مورد در دسترس بودن جوایز نزدیک بسیار عالی عمل می کند – آنها تقریباً تمام صندلی های خالی خود را یک یا 2 روز قبل از حرکت آزاد می کنند. آنها همچنین در مورد آزاد کردن صندلی های جایزه ثابت از قبل بسیار عالی هستند.

برخی از بهترین راه‌هایی که می‌توانید با مایل‌های امریکن ایرلاین، مایل‌های شرکت هواپیمایی ژاپن و مایل‌های آلاسکا رزرو کنید، فرست کلاس شرکت هواپیمایی ژاپن است.

8. فرست کلاس ANA
ANA First Class
فرست کلاس ANA نیز به همین ترتیب عالی است – تقریباً مانند یک اتاق با امکانات ویژه و خصوصی است.

هنگام پرواز با هواپیمای فرست کلاس ANA از تنوع زیادی از غذاها و نوشیدنی ها لذت خواهید برد. خود صندلی دارای تعداد زیادی فضای ذخیره سازی است و دارای مهندسی عالی است. پر زرق و برق بودن این همه فضای ذخیره‌سازی و محفظه‌های مفید این است که صندلی‌های پنجره تنها یک پنجره دارند، در مقابل 2 یا 3 پنجره در صندلی‌های فرست کلاس دیگر شرکت هواپیماییاست.

یکی از اشکالات این پیکربندی صندلی این است که صندلی ها در واقع کمی بیش از حد خلوت هستند – تا جایی که اگر با شخص دیگری سفر می کنید، صحبت کردن با آنها ممکن است دشوار باشد. از جنبه مثبت، آنها کیت های رفاهی سامسونیت را ارائه می دهند که یک آیتم کلکسیونی خوب است.

ANA تعداد زیادی جوایز در دسترس را خیلی زود منتشر می کند، زیرا فلسفه کلی آنها این نیست که صندلی های جایزه را درست قبل از حرکت آزاد کنند – آنها ترجیح می دهند صندلی ها را خالی بفرستند. در نتیجه، بهترین گزینه این است که از قبل رزرو کنید.

راه های زیادی برای رزرو ANA فرست کلاس وجود دارد و هر کدام مزایا و معایبی دارند.

• رزرو مستقیم با ANA بهترین در دسترس بودن جوایز و نرخ جایزه عالی را ارائه می دهد. متأسفانه شما فقط می توانید بلیط رفت و برگشت رزرو کنید.

• ویرجین آتلانتیک بهترین قیمت های جایزه فرست کلاس را با فاصله زیاد ارائه می دهد.

• همچنین می توانید با شرکت های هواپیمایی هواپیمای ایر کانادا ، شرکتهای هواپیمای سنگاپور کریس فلایر رزرو کنید.

9. سوئیت های فرست کلاس امارات در A380

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

سوئیت‌های فرست کلاس A380 امارات سال‌هاست که جهان مسافران مکرر را مجذوب خود کرده است. هنگامی که برای اولین بار عرضه شد، یک تغییر بازی برای پروازهای فرست کلاس بود – به ویژه با اسپا دوش در حین پرواز.

این سوئیت‌ها به روکش‌های طلایی و چوبی، امکانات رفاهی بولگاری، مینی‌بار خصوصی شما و موارد دیگر مجهز هستند. امارات خاویار نامحدود شامپاین ، صندلی بسیار طولانی، اسپای معروف دوش داخل پرواز، و سرگرمی های فوق العاده داخل هواپیما را ارائه می دهد.

تنها ایراد این سوئیت‌های فرست کلاس این است که صندلی‌ها در واقع پهن نیستند و 23 اینچ هستند. همچنین، غذا می تواند ضربه یا از دست دادن. با این حال، به طور کلی، این محصول بسیار بدی است که مطمئناً خاطرات خاصی را برای شما رقم خواهد زد.

امارات همچنین از لحاظ تاریخی خدمات راننده ارائه می‌کرد، هرچند که دیگر اینطور نیست، حتی برای رزرو جایزه با مایل امارات.

به طور کلی، امارات در مورد در دسترس بودن جوایز بسیار خوب است، به خصوص خیلی زودتر. در دسترس بودن جوایز نزدیک کمتر ثابت است، اما همچنان ممکن است.

بهترین راه برای رزرو فرست کلاس امارات بدون پرداخت هزینه اضافی، مایل آلاسکا است که هنوز هم به طرز عجیبی گران است. برخی از راه‌های دیگر برای رزرو با هزینه اضافی عبارتند از امارات اسکای‌وارد، مایل‌های شرکت های هواپیمایی ژاپن و کره‌ای ایر.

10. آپارتمان های فرست کلاس اتحاد

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس


آپارتمان های فرست کلاس اتحاد یک نسخه کلاسیک از لوکس خاورمیانه است. اگرچه شرکت هواپیمایی برای تامین هزینه های زندگی خود در تلاش است، در حال حاضر هنوز هم امکان پرواز با این محصول وجود دارد….

این آپارتمان ها بسیار شبیه به سوئیت های جدید A380 شرکت هواپیمایی سنگاپور هستند (نگاه کنید به شماره 4 در بالا)، با این تفاوت که صندلی آپارتمان شما مانند صندلی محصول سنگاپور نمی چرخد.

در آپارتمان های فرست کلاس اتحاد، یک صندلی راحتی و تخت 6.10 اینچی پیدا خواهید کرد. تخت‌خواب‌هایی وجود دارد که به یکدیگر متصل می‌شوند، بنابراین می‌توانید آن را به نوعی تخت دونفره تبدیل کنید – اگرچه هنوز یک دیوار در نیمه راه وجود دارد که 2 نفر را از هم جدا می‌کند.

همچنین می‌توانید از دوش و بار در داخل پرواز، و همچنین از اتاق جلسه/سالن و روشویی داخلی لذت ببرید. آکوا دی پارما برای کیت رفاهی آپارتمان ها (یک خط مراقبت از پوست کاملاً فوق العاده) معمول است.

اتحاد در مورد در دسترس بودن جوایز برای حداکثر 2 مسافر در آپارتمان های فرست کلاس بسیار قابل اعتماد است. متأسفانه، تنها مسیری که می‌توانید آن را در ایالات متحده پیدا کنید، از شهر نیویورک (JFK ) به ابوظبی (AUH)است، درست مانند اقامتگاه اتحاد (به شماره 1 بالا مراجعه کنید).

اگرچه راه‌های زیادی برای رزرو فرست کلاس اتحاد با امتیاز وجود دارد – می‌توانید از مایل‌های خطوط هوایی آمریکا، مایل‌های اتحاد، و مایل‌های آسیانا برای برخی از معاملات عالی استفاده کنید.

اگر پرواز بین‌المللی دارید، آپارتمان‌ها را در پروازی غیر آمریکایی امتحان کنید تا به جوایز بیشتری دسترسی داشته باشید.

در اینجا مسیرهای باقی مانده A380 که دارای آپارتمان ها هستند، آمده است:

• ابوظبی (AUH)- سیدنی (SYD)

• ابوظبی (AUH)- لندن (LHR)

• ابوظبی (AUH) – پاریس (CDG)

11. فرست کلاس تای ایرویز

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

نکته ای که در مورد اپراتورهای آسیایی وجود دارد این است: محصولات سخت فرست کلاس ممکن است به اندازه اپراتورهای خاورمیانه پیشرفته یا “خطرناک” نباشند، اما محصولات و خدمات نرم تقریباً بی نظیر هستند.

این مورد در مورد شرکتی مانند تای ایرویز است که دسته ای از هواپیماها را اداره می کند که محصولات فرست کلاس دارند: 747s، 777s، A380s و غیره.

محصول سخت در فرست کلاس تقریباً مشابه است، اگرچه صندلی های A380 در واقع کمی بزرگتر هستند (قطعاً برای کلاس تجاری صدق نمی کند). 747 صندلی های خصوصی بیشتری دارد، اما آنها کمی کوچکتر هستند. این همه به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد.

تای ایرویز نیز یکی از معدود شرکت های هواپیمایی است که کیت‌های رفاهی ریمووا را ارائه می‌کند، که من از آن خسته شده‌ام (این یک وسواس عجیب است، می‌دانم).

بهترین راه برای خلاصه کردن فرست کلاستای ایرویز این است که با شما مانند خانواده سلطنتی رفتار شود. به حمل و نقل باگ در فرودگاه، ماساژهای 60 دقیقه ای رایگان و امکانات عالی در هنگام پرواز (مانند کیت های ریمووا ) سلام کنید.

تنها مشکل این است که Wi-Fi در حین پرواز آنها رایگان نیست – و همچنین ارزان نیست.

تای ایرویز هیچ پروازی از ایالات متحده انجام نمی دهد. ما به شدت پیشنهاد می کنیم که از بانکوک (BKK) برای تجربه سالن درجه اول (و ماساژ) حرکت کنید.

می‌توانید از آویانکا لایف مایلزیا یونایتد مایلز برای رزرو فرست کلاس تای ایرویز استفاده کنید. در اینجا ارزش خارق العاده ای وجود دارد، به ویژه بین بانکوک و استرالیا/نیوزیلند یا توکیو.

12. فرست کلاس گارودا اندونزی در 777-300ER

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

گارودا اندونزی حامل پرچم اندونزی است و آنها تعداد منتخبی از 777-300ER را به محصول فرست کلاس پرچمدار خود مجهز می کنند.

رزرو این محصول فرست کلاس گارودا بسیار دشوار است. در واقع، رزرو پروازهای فرست کلاس تیم آسمان به طور کلی دشوار است، بنابراین گارودا در اینجا تنها نیست. با این حال، حتی در مقایسه با سایر شرکت هواپیمای تیم آسمان بسیار دشوار است.

اگر موفق به گرفتن یک پرواز فرست کلاس شوید، می‌توانید انتظار خدمات راننده، خدمات بی‌نقص مشتری در هر نقطه از سفرتان، محصولی فوق‌العاده سخت، و مهمانی داخل هواپیما را داشته باشید.

جالب اینجاست که گارودا اندونزی شریک نقل و انتقالات با سیتی تنکیو ریوردز است و آنها در گذشته 90٪ تخفیف برای رزرو جایزه فرست کلاس ارائه داده اند که صراحتاً عجیب است. با این حال، هشدار داده شود – قیمت های معمولی جوایز فرست کلاس یک طرفه کاملاً گران هستند. مثلاً 190000 مایل یک طرفه از جاکارتا تا لندن گران است.

گارودا اندونزی فقط در چند پرواز این محصول را اجرا می کند:

• جاکارتا (CGK)- لندن (LHR)

جاکارتا (CGK) -آمستردام (AMS)

• جاکارتا (CGK)- جده (JED)

• بالی-دنپاسار (DPS)- توکیو-ناریتا (NRT)

• جاکارتا (CGK)- توکیو-هاندا (HND)

13. سوئیت های فرست کلاس A380 شرکت هواپیمای سنگاپور

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

شرکت هواپیمای سنگاپور 2 نوع از سوئیت های فرست کلاس خود را دارد. ما در بالا در مورد سوئیت های فرست کلاس جدید در A380 صحبت کردیم (نگاه کنید به شماره 4 در بالا)، اما سوئیت های فرست کلاس “قدیمی” در مسیرهای باقی مانده A380 هنوز خارق العاده هستند.

4 ردیف سوئیت، با ردیف‌های 2 و 3 در پیکربندی 1-2-1 و ردیف‌های 1 و 4 در پیکربندی 1-1 در کناره‌های هواپیما وجود دارد. صندلی‌های وسط آن‌هایی هستند که می‌توانند به تخت دونفره تبدیل شوند، بنابراین هنگام انتخاب صندلی (صندلی‌های) خود به آن توجه کنید.

انصافاً شکایت کردن دشوار است زیرا شرکت هواپیمای سنگاپور کارهای بزرگ را بسیار خوب اجرا می کند. ممکن است اتصال Wi-Fi ضعیفی داشته باشید یا محصول کمی «مقدمه» داشته باشید، اما جدی؟ اینها در طرح کلان چیزها ناچیز هستند.

امکانات رفاهی سوئیت های سنگاپور معمولاً لالیک است، مانیتور داخل پرواز 23 است، شامپاین Krug و Dom هر دو ارائه می‌شوند، و یک سرویس باشکوه از قبل رزرو شده به نام “کتاب آشپز” مرسوم است (سلام، ترمیدور خرچنگ!).

در مجموع این محصول عالی است. اما در دسترس بودن خدمات در مسیر نیویورک (JFK)- فرانکفورت (FRA ) بسیار کم است. به طور کلی می توانید 1 صندلی را از قبل پیدا کنید، اگرچه پیدا کردن 2 صندلی از قبل بسیار چالش برانگیز است.

اگر مایل هستید، می توانید از سنگاپور پرواز کنید و سوئیت های سنگاپور را تجربه کنید و همچنین اتاق خصوصی را امتحان کنید، که یک سالن استراحت فوق العاده منحصر به فرد است.

این سوئیت ها را در A380 های قدیمی پیدا کنید، که اساساً در هر جایی که A380 های جدید نیستند کار می کنند. من می دانم که این پاسخ خوبی نیست – اما در اینجا برخی از مسیرها وجود دارد:

• شهر نیویورک (JFK)-فرانکفورت (FRA)سنگاپور (SIN)

• اوکلند (AKL)- سنگاپور (SIN)

• پکن (PEK)- سنگاپور (SIN)

• دهلی (DEL)- سنگاپور (SIN)

• بمبئی (BOM)- سنگاپور (SIN)

• ملبورن (MEL)- سنگاپور (SIN)

• اوزاکا (KIX )- سنگاپور (SIN)

آیا می خواهید از مسیرهای پروازی شرکت هواپیمای سنگاپور در ایالات متحده استفاده کنید؟ راهنمای ما در هر مسیر شرکت هواپیمای سنگاپور به/از ایالات متحده (از جمله انواع هواپیما) را بررسی کنید.

14. فرست کلاس کانتاس

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

کانتاس یکی از داغ ترین شرکت هواپیمای است و دلیل خوبی هم دارد. بین سابقه ایمنی بی عیب و نقص آنها و موقعیت غالب آنها به عنوان یک شرکت هواپیمایی پیشرو، هیچ رازی وجود ندارد که پرواز به استرالیا و پرواز با کانتاس دست به دست هم می دهند.

بهترین راه برای رسیدن به آنجا؟ البته فرست کلاس کانتاس.

کانتاس دارای امکانات رفاهی SK-II، یک صندلی چرخان فرست کلاس با پیکربندی خصوصی 1-1-1، لباس خواب مارتین گرانت ، و یکی از راحت ترین تخت خواب ها در آسمان است.

این را نمی توان به اندازه کافی تاکید کرد: اگر یک پرواز وجود دارد که می توانید شرط بندی کنید که قطعاً روی آن خواهید خوابید، به احتمال زیاد آن پرواز فرست کلاس کانتاس است. علاوه بر زمان های طولانی پرواز، این یک تجربه دنج در صندلی شما ایجاد می کند.

علاوه بر این، سالن فرست کلاس کانتاس، (به ویژه محل لس آنجلس (LAX))، یکی از بهترین سالن های فرست کلاس در جهان است. اگر در این چند مسیر منتخب پرواز می کنید، ممکن است واجد شرایط خدمات راننده باشید:

• سیدنی (SYD)-لندن (LHR)

• ملبورن (MEL)- لندن (LHR)

• پرث (PER)- لندن (LHR)

• سنگاپور (SIN)- سیدنی (SYD)

متأسفانه، یافتن جایزه در فرست کلاس کانتاس از ایالات متحده، به ویژه برای بیش از 1 مسافر، بسیار دشوار شده است.

15. فرست کلاس سوئیس ایر در 777-300ER

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

لوفت هانزا به دلیل برتری در فرست کلاس اروپا سزاوار اعتبار زیادی است. با این حال، شرکت هواپیمای بین المللی سوئیس که متعلق به گروه لوفت هانزا، شرکت مادر شرکت هواپیمای لوفت هانزا نیز می باشد، فاصله چندانی ندارد.

قبلاً صحبت کردیم که موجودی جوایز شریک لوفت‌هانزا حداکثر 15 روز قبل از حرکت منتشر می‌شود، بنابراین برنامه‌ریزی از قبل غیرممکن است. با این وجود، اگر انعطاف پذیر باشید، رزرو فرست کلاس لوفت هانزا بسیار امکان پذیر و محتمل است.

اما این مورد در مورد شرکت های هواپیمایی بین المللی سوئیس صدق نمی کند. نمی‌توانید کلاس اول سوئیس را رزرو کنید، مگر اینکه با برنامه پرواز مکرر آنها، مایل و بیشتر ، دارای وضعیت نخبگان سناتور یا حلقه HON باشید.

بنابراین برای بسیاری از ما، کاملاً دور از دسترس است. با این حال، صحبت در مورد یکی از شیک ترین محصولات فرست کلاس بسیار خوب است.

شرکت هواپیمای بین المللی سوئیس A340، A330 و 777 را با فرست کلاس اداره می کند. محصول شاخص آنها (بخوانید: بهترین محصول) در 777-300ER است

تجربه زمینی در زوریخ فوق‌العاده است، که شامل حمل‌ونقل با خودروهای مرسدس بنز، کنترل پاسپورت خصوصی، و سالن فرست کلاس خیره‌کننده با غذاخوری‌های شگفت‌انگیز a-la-carte است.

متأسفانه (!)، برای سوار شدن به پرواز شما را به سمت آسفالت نمی برند، اما به هر حال فاصله چند صد فوتی است.

پس از سوار شدن به هواپیما، یک صندلی راحتی بزرگ و زیبا خواهید داشت که به عنوان اقامتگاه جدیدتان در پرواز طولانی مدت از شما استقبال می کند. صندلی‌ها در 2 ردیف در پیکربندی 1-2-1 چیده شده‌اند که دارای عرض 22 اینچ (که با استفاده از حالت صاف افزایش می‌یابد) و طول تخت 80 اینچ دارند.

یک کیت رفاهی سخاوتمندانه با امکانات رفاهی لا پریری ، لباس خواب زیمرلی ، مجموعه‌ای از خاویار و سایر غذاهای عالی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

فرست کلاس شرکت هواپیمایی بین المللی سوئیس دارای درهای کشویی است که مزیتی نسبت به درجه اول لوفت هانزا است – شما در پرواز فرست کلاس خود از حریم خصوصی بیشتری برخوردار خواهید شد.

16. فرست کلاس شرکت هواپیمای سنگاپور در 777-300ER

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

فرست کلاس هواپیمایی سنگاپور در 777.

سوئیت‌های A380 قدیمی و جدید شرکت های هواپیمای سنگاپور بسیار خوشحال کننده هستند، اما شرکتهای هواپیمایی سنگاپور 777-300ER را نیز در چند مسیر منتخب به و از آمریکا اجرا می‌کند.

ممکن است به اندازه سوئیت های فرست کلاس A380 خصوصی نباشد، اما فرست کلاس 777-300ER در نوع خود فوق العاده لوکس است. تنها 1 ردیف در پیکربندی 1-2-1 وجود دارد که این کابین را با مجموع 4 صندلی بسیار خصوصی می کند.

صندلی‌ها وقتی به تخت تبدیل می‌شوند به عرض 35 اینچ و طول آن 81 اینچ می‌رسد. این عرض فقط 1 اینچ کمتر از کاتای اقیانوس آرام است که رکورد عریض ترین صندلی های فرست کلاس را در اختیار دارد.

منتظر امکانات رفاهی سالواتوره فراگامو ، لباس خواب راحت، سرگرمی های عالی در حین پرواز، هدفون های حذف نویز Bose، شامپاین Dom Perignon و خدمات سنگاپور ” کتاب آشپز” باشید.

در دسترس بودن جوایز برای این محصول فرست کلاس به طور کلی بسیار خوب است، زیرا بیشتر توجه به سوئیت های فرست کلاس A380 جلب شده است.

در اینجا مسیرهایی وجود دارد که می توانید به ایالات متحده بروید:

• سانفرانسیسکو (SFO)- هنگ کنگ (HKG)- سنگاپور (SIN)

• لس آنجلس (LAX )-توکیو-ناریتا (NRT)- سنگاپور (SIN)

17. سوئیت 2.0پرواز Kosmo کره ای

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

کره‌ای ایر تعداد زیادی هواپیما به آمریکا پرواز می‌کند: 747، 787، 777 و A380. آنها همچنین سوئیت Kosmo و Kosmo Suites 2.0 دارند – اینها فوق العاده هستند و در همه هواپیماها به جز 787 Dreamliner در فرست کلاس هستند.

Kosmo Suites 2.0 برخلاف سوئیت Kosmo معمولی در A380 دارای درهای کشویی است که هر صندلی را در بر می گیرد. در نتیجه، شما واقعاً می خواهید در زمانی که می توانید با Kosmo Suites 2.0 پرواز کنید (در 747 و برخی 777 ارائه شده است).

در اینجا بهترین راه برای توصیف هواپیمای فرست کلاس کره ای وجود دارد: کاملاً رضایت بخش در هوا اما تا حدودی ناامید کننده در زمین. تجربه استراحت هنگام پرواز فرست کلاس کره‌ای ایر معمولاً ضعیف است و حمل‌ونقل ویژه وجود ندارد.

اما به محض اینکه وارد هواپیما می شوید، یک بازی کاملاً متفاوت با توپ است. در اینجا چیزی است که در داخل هواپیما انتظار می رود:

• شامپاین 2006 Perrier-Jouët Belle Epoque Rosé، که نه تنها خوشمزه است، بلکه 350 دلار در هر بطری است.

• خاویار خوشمزه

• امکانات DAVI توسط مندوی و لباس خواب های مضحک راحت (ممکن است بهترین در آسمان باشند)

• انتخاب متنوعی از غذاها و نوشیدنی ها که باعث می شود آب دهان بیفتید

• خدمات فوق العاده

به طور جدی – فرست کلاس کره‌ای ایر در صورتی که تجربه زمینی خود را بهبود بخشد، مدعی یکی از بهترین محصولات فرست کلاس در جهان خواهد بود.

آنها را از جاهایی مانند آتلانتا (ATL)،سانفرانسیسکو (SFO)، شیکاگو (ORD)،شهر نیویورک (JFK)،و لاس وگاس (LAS)پرواز دهید.

18. خطوط هوایی آسیانا فرست کلاس در A380

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

شرکت هواپیمای آسیانا یکی از بزرگترین رقبای کره ای ایر است – آنها یک فرودگاه مشترک دارند و به بسیاری از مقاصد یکسان پرواز می کنند. بنابراین در واقع بهتر است فرست کلاس آسیانا را با فرست کلاس ایر کره ای مقایسه کنید.

اول، آسیانا مسیرهای کمتری را ارائه می دهد، زیرا این شرکت هواپیمایی کوچکتر است. آنها با A380 فقط به 2 شهر پرواز می کنند: لس آنجلس (LAX) و شهر نیویورک (JFK).

3 ردیف از 4 صندلی هر کدام در پیکربندی 1-2-1 با درهای کشویی وجود دارد که به شما امکان می دهد یک تجربه بسیار خصوصی داشته باشید. صندلی‌ها بسیار بزرگ هستند و در حالت تخت، 25.2 اینچ عرض و 81 اینچ طول دارند.

با محصول فرست کلاس A380 خطوط هوایی آسیانا، از خاویار، گزینه‌های غذاخوری جامد، صندلی بزرگ، حریم خصوصی زیاد و تجملات صیقل‌نشده لذت خواهید برد.

فرست کلاس هواپیمایی آسیانا نیز جوایز مضحکی را ارائه می دهد، و این یک روش بی تکلف برای پرواز راحت فرست کلاس است. امکانات رفاهی به اندازه ی کره ای ایر مجلل نیست، اما رزرو آن بسیار ساده تر است.

19. فرست کلاس عمان ایر Oman Air First Class

عمان ایر که یکی از شرکت‌های هواپیمایی خاورمیانه است که به‌طور شایسته فراموش نشده است، اخیراً 787-900 Dreamliner جدید خود را معرفی کرد که دارای مجموعه‌ای فرست کلاس است که بسیار شیک به نظر می‌رسد.

2 ردیف با 8 صندلی در پیکربندی 1-2-1 وجود دارد که هر کدام دارای یک در کشویی هستند که می توانید برای حفظ حریم خصوصی از آنها استفاده کنید. غذا شگفت انگیز است و تجربه زمین (در مسقط، عمان) خیره کننده است.

درست مانند شرکت هواپیمای ژاپن، عمان ایر به کریستال و گرند سیکل سرویس می دهد که فوق العاده است. البته خاویار در این فرست کلاس داده شده است.

شما مینی بار خود را در کنار صندلی خود دریافت می کنید، اما انبار اصلی در کمدهای مشترک است که جالب است. تزئینات کابین بسیار هیجان انگیز است و حتی از سنگ مرمر در میز کناری در کنار صندلی استفاده شده است.

برخی از معایب عبارتند از Wi-Fi ضعیف (OnAir)رختخواب و هدفون بی براق، و گزینه های مسیر محدود.

20. فرست کلاس قطر ایرویز در هواپیمای A380

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس

اگرچه قطر ایرویز به دلیل کلاس تجاری جدید QSuites خود (که در واقع می تواند به عنوان محصول فرست کلاس واجد شرایط باشد) شهرت جهانی دارد، این A380 فرست کلاس آنها یکی از کم ارزش ترین پروازهای خارج از کشور است.

ما یک بررسی در مسیر سیدنی (SYD) به دوحه (DOH)انجام دادیم، جایی که می‌توانید جزئیات بیشتر را بخوانید و ایده بهتری درباره پرواز با این محصول داشته باشید.

A380 یک هواپیمای عجیب برای پرواز است – قطر کابین های خود را به خوبی تزئین می کند، امکانات رفاهی عالی را در بر می گیرد و یک سالن استراحت فرست کلاس زیبا در دوحه دارد.

آنها همچنین یک نوار فوق العاده سرگرم کننده در داخل هواپیما دارند. بهترین از همه، هزاران تن جوایز در دسترس است!

21. فرست کلاس خطوط هوایی چین شرقی

شرکتهای هواپیمایی برتر بین المللی فرست کلاس


آخرین محصول محصولی است که در طول سال ها به طور قابل توجهی بهبود یافته است، به خصوص در مورد محصول نرم. این یکی از معدود شرکت هواپیمای است که دارای تخت های دو نفره در فرست کلاس است.

محصول سخت چین شرقی قبلاً فوق‌العاده بود، با تخت‌های دونفره در سوئیت‌هایی که درهای کشویی دارند (که بهترین خطوط هوایی چینی است).

خود صندلی در واقع بسیار بزرگ است و 26.5 اینچ عرض و 79 اینچ طول دارد. 6 صندلی در 1 ردیف با پیکربندی 1-1 در طرفین، یک میله در مرکز و 1 ردیف در پیکربندی 1-2-1 وجود دارد.

مسافران کیت‌های رفاهی سالواتوره فراگامو را دریافت می‌کنند… اما محصول نرم تقریباً در آنجا به حداکثر می‌رسد. به نظر می رسد خدمات فرست کلاس بسیار متناقض است، اگرچه این راحت ترین راه برای پرواز فرست کلاس به چین و راهی عالی برای استفاده از مایل های شرقی چین است.

حرف نهایی

به طور کلی، تنوع زیادی در بین شرکت هوایی اصلی جهان وجود دارد. ما عمده محصولات فرست کلاس را تجزیه و تحلیل کرده ایم و لیستی از بهترین محصولات فرست کلاس را در اینجا جمع آوری کرده ایم.

به یاد داشته باشید که یک هواپیمای متفاوت می تواند فرست کلاس کاملاً متفاوتی داشته باشد، حتی اگر در همان شرکت هوایی باشد.

اکنون می‌دانید که در کدام یک از مشتاق‌ترین شرکت هوایی فرست کلاس سفر جایزه خود را رزرو کنید!

upgradedpoints

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *