با بهترین مدل های موی مردانه برای پاییز/زمستان 22/2021 آشنا شوید

مدل های موی مردانه

جذابیت مردانه ی خود را با مدل مو های معرفی شده در این مقاله حفظ کنید و با محصولات آرایشی مخصوص مو ، خودتان را همیشه جذاب و فوق العاده نشان دهید و از اشخاص معروف الگو بگیرید.

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/David-Beckham-hair-1160x677.jpg

آه، ماه سپتامبر است، مهم نیست چند سال پیش تحصیل را ترک کردیم، نادیده گرفتن انگیزه های قوی بازگشت به مدرسه دشوار است. واضح است که پاسخ درست این است که یک مدل مو جدید برای ورود به مدرسه باید داشته باشید. شما می خواهید برای بازگشت به کار و مدرسه تازه و شاداب به نظر برسید و با افرادی که تابستان، آنها را ندیده اید، ارتباط برقرار کنید. در حال حاضر خدمات عادی پس از قرنطینه از سر گرفته شده است، بیشتر از آنچه در بهار دیدیم در آرایشگاه برای نشستن صندلی وجود دارد ، بنابراین شما مجبور نیستید هفته ها منتظر کوتاه کردن موی خود باشید.

اما از کجا شروع کنیم؟ ما از نیل مودی، پادشاه استایل، برای ویرایش لیست برترین مدل موهای پاییزی درخواست کردیم. نیل به عنوان یکی از آرایشگران برجسته بریتانیایی ، یک آرایشگر شخصی برای برخی از اسامی قابل توجه از جمله ریژه ژان پیج بریگرتون ، مت اسمیت ، نیک گریمشاو ، نبحان رضوان و جاناتان بیلی است. بیایید در حال حاضر با بهترین مدل موها آشنا شویم.

The Bottle Job

مدل بطری

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/beckham-bleached-hair.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/Phil-Foden-blonde-hair.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/pharrell-dye.jpg

در این فصل، بهترین مدل های مو مستقیماً از یک بطری بیرون می آید. فیل فودن مدل موی خود را برای ادای احترام به گازا در یورو 96 به سبک سزار تبدیل کرد و این کار واکنش زنجیره ای بازیکنان گذشته و حال را به همراه داشت ، از جمله دیوید و رومئو بکهام و جورجینیو و تیاگو سیلوا از چلسی.

خارج از زمین ، این روندی است که به شدت در طول قرنطینه و در مجموعه Burberry’s Spring 2022 وجود داشت ، بنابراین شما به راحتی آن را در سال آینده دنبال خواهید کرد. افزودن یک رنگ به موی سرتان، مانند نارنجی روشن یا آبی پاستلی، یکی از راه هایی است که می توانید آن را به شکل دیگری دربیاورید ، یا اگر واقعاً اعتماد به نفس دارید ، رنگ های بیشتری به مویتان بزنید.

نیل می گوید: “این یک بیانیه است.” “من فکر می کنم ما هنوز از نگرش” چرا که نه “از اوایل سال استقبال می کنیم.” سفید کردن و رنگ های دیگر برای موهای سیاه نیز کاربرد دارد. فقط به کسانی که معمولاً در این کار بسیار جلوتر از دیگران بودند، نگاه کنید: فارل و کانی (بلوند) ، جیدن اسمیت (صورتی) و دنیس رودمن (نارنجی). اگر واقعاً می خواهید اشخاص دیگری را هم ببینید، به خالد نگاه کنید که اخیراً موهای خود را به رنگ بنفش درآورده است.

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends3.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends2.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends3.jpg

“نیل توصیه می کند” اگر موهای شما در حال حاضر بور روشن است ، می توانید رنگ های روشن را مستقیماً به رنگ روی موهای خود بمالید. من فقط رنگ موقت را توصیه می کنم ، بنابراین شما مجبور نیستید همیشه از یک رنگ استفاده کنید و می توانید رنگ موی خود را به طور مرتب تغییر دهید..

اگر موهای شما تیره است ، ابتدا باید آنها را سفید کنید. من توصیه می کنم این کار را به صورت حرفه ای انجام دهید زیرا به هم خوردن رنگ موی شما آسان است ، سپس از آرایشگر خود بخواهید که طیف وسیعی از رنگ های نیمه دائمی را برای استفاده به شما معرفی کند. من رنگ کردن را دیوانه وار دوست دارم. بسته به تراکم مویتان رنگ مورد دلخواهتان را روی موها بمالید و بگذارید 10 تا 20 دقیقه بماند.

گرالیش

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/grealish-haircut.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/grealish-hair-1.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/grealish-disconnected-undercut.jpg

جک گرالیش با مدل موهای بکهام در لیگ تأثیرگذار شده است. بریدگی تازه تراشیده در سر در خارج و داخل زمین کاملا مشخص است. در داخل زمین ،این مدل مو مانند یک کپی عجیب از پرده های دهه 1990 است که فقط یک تکه مو دارد.

در طول قرنطینه یکی از ساده ترین برش های پرده خانه این بود که کناره ها و پشت را بدون دست زدن به بالا کوتاه می کردند. نیل می گوید: “این بخش از پرده ها ، بخشی از Peaky Blinders است.” “از آرایشگر خود بخواهید که اطراف و پشت موی سرتان را تا دیده شدن پوست، کوتاه شود ولی طول موها در قسمت بالای سر بیشتر است و از قسمت جلو تا عقب همه به یک اندازه هستند.

از سایت همه چیز اینجاست ، دیدن کنید

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends5.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends4.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends6.jpg

این مدل مو باید با موم یا ژل تثبیت شود تا بتواند در جای خود ثابت بماند. تمام موها را با یک سشوار خشک کرده و روی موها اسپری خنک کننده Redken Wax Blast 10 High Impact Finishing اسپری کنید. برای شیک تر شدن از شانه استفاده کنید.

The Indie Rock

راک مستقل

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/leto-long-grunge-hair.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2019/04/unruly-long.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/indie-hair-3.jpg

اگر شما موهای بلندتری دارید ، دلیلی وجود ندارد که موهایتان را کوتاه کنید. در حقیقت ، راهپیمایی های سنت لورن تا سلین با الهام گرفتن از این مدل مو آغاز شده بودند. با ظاهری سرکش و موهایی بلند که ریشه در گرانج و ایندی راک دارد. می توانید برای عصرها یا آخر هفته ها موهایتان را پریشان کنید و سپس دوباره به حالت اول برگردانید.

نیل می گوید: “برای رسیدن به این ظاهر موهای شما باید بلند باشد.” “از آرایشگر خود بخواهید چند لایه بلند را روی موهای شما برش دهد. انتهای آن باید کمی تراشیده شود و بریده نشود ، بنابراین شکل آشفته تری دارد ، این ظاهر مربوط به موهای مرتب نیست. ”

“برای زیبا تر شدن موهایتان می توانید با رنگ روشن تر قسمت های میانی و انتهای مویتان را رنگ آمیزی کنید، بنابراین این طور به نظر می رسد که شما در معرض نور خورشید بوده اید.”

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends10.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends11.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends12.jpg

برای استایل مورد نظر نیل از اسپری بافت مو Biolage R.A.W.استفاده کنید. با این اسپری موهای خود را به طور کامل اسپری کنید تا بافت موی شما زنده تر شود حتی برای موج سواری ساحلی نیز مفید است.

چه کسی از احساس کثیف بودن موهای خود خوشش می آید؟ شستشو به سبک کریپتونیت در تخت مانند استفاده از یک شوینده بدون آب است، مانند شامپو خشک تمیز کننده که راه خوبی برای تازه نگه داشتن مو بدون وز شدن است و از خود بقایای سفید گچی است که سایر شامپوهای بر روی موها به جا می گذارند، خبری نیست..

مولتینو

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/mullet-men-hair-1.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/troy-mullet.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/mullet-back.jpg

بله ، همیشه تجارت پیشقدم است . مدل موی مورد علاقه جو اگزوتیک به تدریج راه خود را به دهه 2020 باز می کند ، به دلیل استفاده مجدد این مدل توسط افرادی از جمله پرادا و افراد مشهوری مانند Troye Sivan ، مدل استرالیایی جردن بارت و جو Keery از Stranger Things.

با تکرارهای کوتاهی ها ، تا جایی که به پشت سر و گوش ها نزدیک می شود. مانند مد ، روند مو نیز چرخه ای است و برند فرانسوی Saint Laurent چند فصل است که از این ظاهر استفاده می کند.

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends7.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends8.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends9.jpg

نیل می گوید: “برای بدست آوردن این مدل مو ، ابتدا باید کمی موهای شما بلند باشد.” “سپس بسته به شدتی که می خواهید پیش بروید ، باید درخواست کنید که قسمت بالایی و کناره ها کوتاهتر شوند و طول بیشتری در پشت باقی بماند. من فکر می کنم بهتر است بالای موها با چند لایه بلندتر به پشت متصل شوند ، بنابراین هنوز هم شما یک مدل مو با دو حالت دارید. ”

از نظر ظاهر ، نیل توصیه می کند با L’Oréal Tecni.ART و پودر حجم دهنده Super Dust و پاشیدن آن روی موهای کوتاه تر بافت خشک تری را ایجاد کنید تا حالت آنها را حفظ کنید. . »

“برای موها فرفری ، از Lifel Proof Curl Definer استفاده کنید. مقدار کمی از آن را روی موهای خود بمالید تا فرهای موی شما شکننده نشوند. ”

کم رنگ شدن زیاد در بالای سر

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/top-fade-1.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/top-fade-2.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/top-heavy-afro-fade-1.jpg

آنچه که در تجارت به عنوان موی نوع 4 شناخته می شود ، ما آن را kinky یا afro می نامیم. نیل توضیح می دهد: “آرایشگری برای موهای نوع 4 مردان به اوج جدیدی رسیده است زیرا تکنیک های آرایشگری بی اندازه پیشرفت کرده اند.”

“آخرین ظاهری که باید به آن توجه شود ، کم رنگ شدن بسیار زیاد است. این بدان معناست که کناره ها و پشت کم رنگ می شوند ، چه کمرنگ شدن پوست یا کم رنگ شدن مو ، اما قسمت بالایی سر بلند تر باقی مانده است ، بنابراین فضای بیشتری برای استفاده کننده برای فرم دادن مو خود ایجاد می شود. این مواد می توانند باعث راحتی در ایجاد بافت ، پیچ و تاب، فر و یا فقط بافت طبیعی مدل afro باشد. (که اخیراً توسط جیدن اسمیت ، دل آلی و لوئیس همیلتون استفاده شده است)

“این به استفاده کننده بستگی دارد که چه رویه ای را انتخاب می کند ، اما مورد علاقه من فرهای مشخص تر است ، که با استفاده از مخلوطی از کرم های ترکیبی ، که احتمالاً بسته به بافت طبیعی شما در ابتدا با ژل مخلوط می شود ، به دست می آید. زک موریس از طرفداران شرکت ایزنتزر با کوتاه نکردن موهای بالای سر خود به دنبال این ظاهر رفته است. ” یک طرفدار همچنین یک نسخه آرایش شده شده از این مدل مو را در عکسی منتشر کرده است.

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends13.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends14.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends15.jpg

“برای دستیابی به این ظاهر شما نیاز به کم رنگ شدن پوست در دو طرف و پشت سر دارید و موهای بلندی را در بالای سر باقی بگذارید. سپس بایداین کم رنگ شدن در دو طرف و پشت سر به هم برسد. بدون قطع شدگی بهتر به نظر می رسد و هرچه بیشترکم رنگ شدن را بخواهید ، باید بیشتربه بالای سرنزدیک شوید. ”

کرم مرطوب کننده بریجئو Curl Charisma Leave-in Definition لطافت را افزایش می دهد و موهای شما را در برابر آب و هوا محافظت می کند.

محصول سوهو

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/soho-crop-1.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/soho-crop-2.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2019/08/taper-fade-textured-crop.jpg

“این سبک خیابانی همیشه محبوب خواهد بود زیرا می تواند مدل مویی هوشمندانه و جدی باشد ، در حالی که اجازه می دهد تا در آخر هفته ظاهر معمولی تری داشته باشید. نیل توصیه می کند که نگاه دقیق تری به این مدل داشته باشید.

از طرفداران این مدل کوتاهی می توان به اولی الکساندر ، نیک جوناس و انور حدید اشاره کرد. “نسخه 2021 این مدل مو درخواست پشت و پهلوهای کوتاه است ، اما نه به حد کم رنگ شدن پوست . سپس مقدار کمی موی بلند در بالای سر باقی بگذارید . ” تصاویر شماره 1 یا 2 توصیف خوبی برای طول مورد نیاز برای این مدل مو است.

https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends17.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends16.jpg
https://www.apetogentleman.com/wp-content/uploads/2021/09/haircuttrends18.jpg

“با استفاده از کرم های موی Davines Medium Hold Finishing موهای خشک خود را حالت دهید. مقدار کمی از آن را بردارید ، به نوک انگشتان خود بمالید و موها را از جلو به پشت حرکت دهید تا بافت لطیفی ایجاد شود و موهایتان مرتب و زیبا دیده شود. ”

منبع apetogentleman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *