مهم ترین ترفندهای خیاطی امسال برای دوخت کت و شلوار مردانه

دوخت کت و شلوار مردانه

کت و شلوارهای مردانه امروزی دیگر شبیه به آن هایی که در گذشته بودند، نیستند و این بسیار عالی و شگفت انگیز است. در گذشته آن را برای مراسم عروسی و عزا می پوشیدند و حتی حسابداران یک شرکت نیز از آن ها استفاده می کردند. اما اکنون زمان آن رسیده است که از طرح های جدیدی از آن ها استقبال کنیم.

شما می توانید در کمد لباستان کت و شلوار مردانه برای هر زمانی داشته باشید. شما نه تنها می توانید آن ها را برای امسال بپوشید، بلکه برای سال های آینده نیز می توانید از آن ها استفاده کنید.

امروزه آن نوع هایی که در گذشته بودند، از مد افتادند و انواع جدیدی از آن ها با طرح های جدید جایشان را گرفته اند.

Think Big

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

خیاطان برای دوخت کت و شلوار مردانه مناسب به دنبال تناسب اندامی هستند که بتواند تعادل ایجاد کند. امروزه مد باعث شده است که همه چیز به هم بخورد. در دهه 1980 یکسری از انواع آن ها بودند که مورد علاقه بسیاری از جمله دیوید برن بوده است.

این مهم ترین برند مد در حال حاضر می باشد. این کت ها بر روی شانه ها می افتند و مانند چادر دور بدن را می پوشانند نه روی آن را و بلندی طول آن تا وسط ران است. برای دوخت این نوع نیاز به یک خیاطی هوشمندانه دارید.

Mismatch of the Day

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

شما باید این استعداد را داشته باشید که مثل زنان بتوانید لباس بپوشید تا درک بهتری درباره لباس پوشیدن داشته باشید. بسیاری از زنان مدت هاست که از پوشیدن کت و شلوار خودداری کرده اند. این بدین خاطر است که کت و شلوار زنانه بسیار شبیه به نوع های مردانه است.

خیلی خوب است که شما بتوانید یک ژاکت را با یک شلوار متناسب با آن تطبیق دهید. برای انجام این کار شما بایستی مهارت خاصی داشته باشید تا بتوانید رنگ های کلاسیکی را برای لباس مردانه انتخاب کنید. بهتر است که برای یک ژاکت از رنگ تیره تر استفاده نمایید. شما نباید لوازم جانبی را نیز فراموش کنید که در اینصورت می توانید یک تیپ عالی داشته باشید.

Ioosen Up

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

هر چند که کت و شلوارها به سرعت در حال تکامل هستند، ولی چیزی که مهم است اینه که نقشی که این لباس ها دارند هرگز تغییر نمی کند، مانند لباس کار. کت و شلوارهایی که تنگ هستند، شانه ی بسیار باریکی دارند و از ناحیه کمر تنگ هستند. آن ها شلوارهای بسیار محکمی دارند که کوتاه و تنگ هستند. از نظر مردان این نوع کت و شلوار بسیار وحشتناک به نظر می رسند.

اکنون شما باید به آن ها با دید وسیع تری نگاه کنید. برای کت قسمت سینه، روی شانه و برای شلوار قسمت مربوط به پاها گشادتر و پهن تر باشند.

On your Marks

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

مردانی را در نظر بگیرید که کت و شلوار مردانه خاکستری می پوشند که این بسیار افسرده کننده است. این ها در زمان های گذشته بسیار مورد پسند مردان بوده است.

همان طور که تولید کنندگان کفش با کتانی رقابت می کنند، همچنین آن ها توانسته اند خودشان را با تولید کفش های ورزشی مجلل وفق دهند. بنابراین نوع های قدیمی نیز جای خودشان را به برندهای شیک داده اند.

لباس های دو تکه نیز بسیار عالی به نظر می رسند و بسیار نرم، کش دار و تکنیکی تر هستند. همچنین آن ها دارای کمربند کشی هستند. آن ها ضد لک و ضد چروک نیز هستند و قابلیت شستشو داخل ماشین لباسشویی را نیز دارند.

Color Me Happy

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

مردان از اینکه کت و شلوار صورتی بپوشند می ترسند. چون رنگ صورتی باعث جلب توجه مردم می شوند، ولی با ذکر همه ی این موارد آن ها بسیار شیک و جذاب به نظر می رسند.

رنگ های نارنجی کم رنگ، یاسی، سبز زمردی و آبی یاقوتی رنگ های روشنی نیستند و قابلیت شست و شو دارند. این ها از جمله نشانه هایی هستند تا به راحتی بتوان کت و شلوار مردانه امروزی که برای بیرون و محل کار مناسب هستند را شناسایی کرد.

Prints Charming

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

این برند از جمله خوش شانس ترین برندها می باشد که می تواند به عنوان یکی از شگفت انگیزترین کت و شلوار مردانه برای سال آینده انتخاب شود. در نوع های سنتی از الگوهای بسیار ظریف پرهیز شده است مانند نوار، سنجاق و …. همچنین آن ها از جنس پارچه ای می باشند.

حال بهتر است که از این الگو های قدیمی کمی فاصله بگیریم و نوع هایی با طرح های مختلف داشته باشیم. اگر قصد جلب توجه دارید، بهتر است که مدل هایی با طرح های گل دار بپوشید. این ها لباس های آن چنان راحتی به نظر نمی رسند. از سوی دیگر لباس های کسل کننده ای هم نیستند و برای هر جایی مناسب به نظر می رسند.

Beyond The Shirt

کت و شلوار مردانه

همانطور که می دانیم کت و شلوار بسیار مناسب تر از ژاکت به نظر می رسد، چون می توان آن را با شلوارهای مناسبی مطابقت داد. خیاطان معتقدند که آن ها بدون پیراهن و کراوات ممکن نیست.

ولی در حال حاضر آن ها را می توان با لباس های بافتنی نیز پوشید که از نوع ضخیم هستند و می توان آن را با کلاه بوبل یا کفش ورزشی نیز پوشید.

آن ها قبل از اینکه لباس اداری باشند به ریشه خودشان بر می گردند و می توان برای انجام کارهای روزانه با هر چیزی که برای گرم کردن یا خنک کردن مناسب باشد، آن ها را پوشید. این جسورانه ترین نگرشی است که درباره آن ها در سه دهه اخیر می توان داشت.

Brown in Town

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

در حال حاضر رنگ قهوه ای به عنوان گزینه ای مناسب در کت و شلوار پیشنهاد می شود. این یک رنگ عالی است. بهتر است آن را را با رنگ های روشن تر و مکمل تری بپوشید، مانند پیراهن شامپری یا پیراهن آبی.

Double Up

کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه
کت و شلوار مردانه

این کت و شلوار مردانه برای افرادی که ارتباطات تند و تیز دارند مانند نمایندگی های املاک و فروشندگان ماشین های دست دوم بسیار مناسب است.

آن ها دارای پارچه های سبک و بسیار نرمی هستند که در نزدیکی شانه بریده می شوند که با پوشیدن آن ها بسیار راحت می توانید حرکت کنید.

لینک: apetogentleman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *