شما به اشتباه در مورد مسأله سرمایه گذاری فکر کرده اید

شما به اشتباه در مورد مسأله سرمایه گذاری فکر کرده اید

شما ممکن است در یکی از روزها به کمد لباس خودتان نگاه کنید و آه بکشید و این فکر در شما تداعی خواهد شد که پولی را که به سختی و با زحمت فراوان به دست آورده اید و این لباس ها را خریده اید ولی اکنون چیزی برای پوشیدن نداشته باشید. عوامل مختلفی ممکن است باعث شود تا این احساس ناخوشایند را داشته باشید. ما در اینجا یکی از آن ها را بازگو می کنیم. شما به لباسی نیاز دارید که با شما صحبت کند و وضعیت کنونی شما را نشان دهد و یا اینکه آن را تقویت کند. اگر به مد قدیمی پایبند هستید، باید از پوشیده ترین اصول اولیه خود استفاده کنید. کمد لباس شما پر از وسایلی است که هیچ هیجانی را در شما ایجاد نمی کند.

این چنین عواملی باعث شد که ما در مورد سرمایه گذاری کردن تجدید نظری انجام دهیم. ما همیشه به این فکر بودیم که اگر می خواهیم در زمینه مد هزینه و سرمایه گذاری کنیم، مانند یک شلوار مناسب یا یک کیف پول مشکی انتخاب هوشمندانه ای انجام داده ایم. اما چه کسی می گوید که ما باید از شلوار دوخت به رنگ خاکی استفاده کنیم تا بنفش روشن، یا اینکه از کیفی استفاده کنیم که به شکل مستطیل باشد تا ابری شکل. این افکار کاملاً اشتباه هستند و باید متناسب با هر مکان و زمانی شما لباس خود را انتخاب کنید.

ما از فصل تابستان عبور کرده ایم و به مد فصل پاییز رسیده ایم و اکنون احساس می کنیم که کمد لباس هایمان پر از لباس هایی است که ما می توانیم در این فصل بپوشیم. بنابراین ما می توانیم از لباس هایی با آستین های پف دار، طرح های چاپ شده و جواهرات عجیب و غریب استفاده کنیم. شما می توانید بر روی چند تکه لباس سرمایه گذاری جسورانه ای انجام دهید و کمد لباسی که شما باید داشته باشید بایستی مورد علاقه شما باشد که در اینصورت بسیار هیجان انگیز و رویایی خواهد شد.

از طرفی شما می توانید یک لباس زرد حجیم را با یک کت بنفش تیره یا یک ژاکت راه راه بپوشید که شما را بسیار منحصر به فرد و شیک نشان می دهد. به عبارت دیگر بهتر است از قطعات گران قیمت در کمد لباستان استفاده کنید و آن ها از جمله لباس هایی هستند که شما را شاد نشان می دهند.

کویگلی گود، خالق محتوا در لس آنجلس، به InStyle می گوید: من فکر نمی کنم لباسی در کمد لباس من وجود داشته باشد و من آن را نپوشیده باشم. لباس های عجیبی که این اینفلوئنسر مد می پوشد به او کمک می کند تا در رسانه های اجتماعی متمایز شود و باعث الهام بخشی به دیگران باشد. او لباس های براقش را با سرهای گلدار ست می کند. کویگلی گود می گوید: من معمولاً با یک تکه شروع می کنم آن را می پوشم و نگاهی به آن میندازم. سپس لباس های دیگر را باهم ترکیب می کنم تا زمانی که حال خوبی از لباسی که در تنم هست داشته باشم. سپس برای اینکه کاملاً ظاهرم آراسته و زیبا به نظر برسد، از یک جفت کفش معمولی و یک هدبند استفاده می کنم.

کویگلی گود می گوید، سلیقه شخصی در انتخاب لباس و همچنین پوشیدن آن بسیار مهم است که شما بایستی به هنگام خرید برای فصل آینده به آن پایبند باشید. بین ست‌های سه تکه، جلیقه‌های بافتنی بزرگ یا حتی جلیقه‌های کوچک دکمه‌دار و همچنین افزایش ترندهای Y2K اکنون زمان آن رسیده است که همه چیز را چه قدیمی و چه جدید جمع کنید. شما می توانید از یک لباس به عنوان لایه بندی بر روی شلوار استفاده کنید. برای اینکه لباستان زیباتر جلوه کند، شما می توانید از کت فلزی، کلاه تیره دار یا حلقه های حبابی استفاده کنید که اینها در حقیقت باید با اصول اولیه متعادل باشند.

کلار نگای که بنیانگذار برند جواهرسازی BONBONWHIMS است، حلقه های رزین اکریلیک آن مورد علاقه نمادهایی مانند اولیویا رودریگو است. او می گوید یک تصور اشتباهی که بین مردم وجود دارد این است که که فکر می کنند با پوشیدن حلقه های درشت خیلی پرصدا به نظر می رسند. اما همه چیز به استایل شما بستگی دارد. آریانا گرانده معتقد است که یک ست بافتنی را می توانید با چکمه ها و حلقه های معمولی بپوشید که رد مقایسه با جواهرات طلایی بسیار راحت تر و زیباتر به نظر می رسند.

وقتی که شما با یک لباسی که بسیار بد به نظر می رسد، به دفتر یا حتی یک پارتی معمولی می روید احساس بدی خواهید داشت. بهتر است در ابتدا لباس شاد و مناسب آن مکان را پیدا کنید. همچنین شمامی توانید با شلوار جین یا کفش های کتانی آن را ست کنید. استفاده کردن از طرح های رنگی می تواند وسایل شما را ظریف تر نشان دهد. همچنین شما می توانید با پیدا کردن تعادل در وسایلتان قطعاتی که در ابتدا فانتزی به نظر می آیند را به قطعات اصلی تبدیل کنید.

سیندی کانروی، کسی که در مد و استایلیست متخصص است، می گوید بهتر است که بر روی لباس ساده سرمایه گذاری کنید. اغلب ما فکر می کنیم که لباس هایمان را باید برای رویدادهای رسمی نگه داریم. اما یک لباس ارزش هر پنی را دارد. شما می توانید آن را برای سرکار، شام و یا حتی بازار بپوشید. شما باید این اجازه را به خودتان بدهید که کودک درونتان بیرون بیاید و یک تطبیق پذیری بی نظیری را نیز تجربه کنید.

به گفته کیمبرلی گوردون که بنیان گذار و طراح Selki است،این امکان وجود دارد که شما این نام تجاری را پشت لباس های عجیب و غریب و آستین های پفی در سراسر اینستاگرام دیده باشید. در مورد طرح های او نیز صدق می کند.

او به InStyle می‌گوید: من همیشه مردم را تشویق می‌کنم که آن ها را با چکمه‌ها یا تیواس، یا با ژاکت ‌های کوچک با آستین ‌های بزرگ، شنل یا پانچو، و کلاه‌ های بیسبال بپوشند. بسیاری از مردم دوست دارند که آن ها را با کفش پاشنه بلند بپوشند. اما توصیه من این است که برای اینکه ظاهری به سبک خیابانی داشته باشید، بهتر است آن ها را مدل دهید. در این صورت هر روز می توانید آن ها را بپوشید و مورد توجه دیگران قرار بگیرید.

شما می توانید این لباس ها را در طرح های بزرگتری خریداری کنید و مرتب آن ها را بپوشید. انجام دادن کارهایتان با این لباس ها بسیار راحت است. کارلا ولش، استایلیست مشهوری است که نه تنها لباس هایی مانند سارا پائولسون و تریسی الیس را می پوشد، بلکه معتقد است کسانی که می خواهند از لباس های راحتی خود بیرون بیایند و لباس های خاصی را به عنوان ظاهر روزمره خودشان بپوشند، راه های کوچکی برای شروع وجود دارد. او Wishi را تأسیس کرد، این اپلیکیشنی است که افراد برای مشاوره در مورد مد می توانند به آرایشگر شخصی او متصل شوند.

او می گوید در هر زمان می توانید یک ترند را انتخاب کنید و کم کم آن ها را به لباس هایتان اضافه کنید. اگر ترند پر رنگ است، شما می توانید رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و با خرید یک کفش، کیف، مدل مو و غیره آن را ست کنید. اگر شما می خواهید با لوازم جانبی کوچک کارتان را شروع کنید، کمتر مانعی در راهتان وجود خواهد داشت تا بتوانید برای لباس هایتان انتخاب های جسورانه تری داشته باشید.

Welch توصیه می کند اقلام تقویت کننده ای برای لباس وجود دارد که ارزش آن را دارد که برایش پول پرداخت کنید و سرمایه گذاری کنید.

اگر در جایی زندگی می کنید که آب و هوای مناسبی دارد، بهتر است بر روی یک کت شگفت انگیز سرمایه گذاری کنید. او همچنین یک جفت گوشواره استیشن را نیز پیشنهاد می دهد.

ترفندی که شما باید به هنگام خرید اقلام در نظر بگیرید، این است که یک نوع عشق و هیجان واقعی را در شما ایجاد کند.

Conroy اضافه می کند: اگر یک تاپی که بسیار هیجان انگیز است را می توانید بپوشید بخرید و روش سرمایه گذاری کنید. همچنین شما باید به دنبال قطعاتی باشید که شادی را در شما ایجاد می کند و باعث لبخندتان می شود. بهترین ویژگی های شما را برجسته نشان می دهد و باعث می شود که شما احساس رئیس بودن کنید. این کار را انجام دهید و مانند والدو ظاهری درخشان داشته باشید تا نظر دیگران را به خودتان جلب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *