کاپادوکیا ترکیه: کاپادوکیا کجاست؟

بهترین هتل ها و تورهای بالن کاپادوکیا در ترکیه کجاست؟

چگونه به کاپادوکیا برویم؟

کاپادوکیا ترکیه منطقه ای باشکوه در شهر نوشی‌یر است که بخاطر دودکش های پری مانندی که بوی تاریخ می دهند، معروف است

کاپادوکیا ترکیه یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری این کشور است. لذت تماشای طلوع آفتاب با تورهای بالن سواری، ناپدید شدن در میان دودکش های مانند پری احساس حضور در مکانی را به انسان می دهد که انگار متعلق به زمین نیست.

کاپادوکیا به معنی سرزمین اسب های زیبا است. این مکان در نتیجه فرسایش خاکستر و گدازه آتشفشانی 60 میلیون ساله پدیدار شده است.

کاپادوکیا ترکیه

کاپادوکیا ترکیه کجاست؟

اگرچه کاپادوکیا منطقه ای است که به شهر نو‌شی‌یر ترکیه متصل است ولی این شهر در قلب منطقه آناتولی مرکزی واقع شده است که شامل شهرهای کیاسری ، نیگده ، کرشیر و آکسارای می شود.

چگونه به کاپادوکیا برویم؟

از آنجا که کاپادوکیا ترکیه یکی از مراکز جاذبه توریستی در کل جهان است ، حمل و نقل با انواع وسایل نقیله به سهولت صورت می پذیرد. از طریق هواپیما ، راه آهن و وسایل نقلیه شخصی می توانید به کاپادوکیا بروید.

کاپادوکیا ترکیه

حمل و نقل به کاپادوکیا از طریق هواپیما

هیچ فرودگاهی در کاپادوکیا وجود ندارد. نزدیک ترین فرودگاه های منطقه ، فرودگاه‌های نوشی‌یر و کایسری هستند اما فرودگاه نوشی‌یر ترجیحا بهتر است. خطوط هوایی ترکیه پروازهایی را به بسیاری از شهرهای نوشی‌یر ، استانبول ، آنکارا ، ازمیر ، آدانا ، آنتالیا و بدروم ترتیب می دهد. تعداد پروازها با توجه به شهر و دوره ها متفاوت است.

می توانید از فرودگاه نوشی‌یر از طریق تاکسی ، وسیله نقلیه شخصی یا سرویس شاتل هتلی که در آن اقامت دارید به کاپادوکیا برسید.

در یک روز در کاپادوکیا چه چیزهایی را ببینید؟

مکان های دیدنی در کاپادوکیا

می توانید برای گردش یک روزه به منطقه گورمه ترکیه درکاپادوکیا بروید. گورمه به دلیل به پرواز درآمدن بالن ها یکی از محبوب ترین مکان ها برای دیدن است. صبح زود می توانید از منظره باشکوه بالن ها لذت ببرید.

کاپادوکیا یکی از باشکوه ترین نقاط ترکیه است. شما می توانید دودکش های پری مانندی را که فضای عرفانی این مکان را به وجود می آورند ، در همه جا مشاهده کنید. همچنین می توانید از غارهای آمیخته با دودکش های پری مانند در همان زمان دیدن کنید.

مکان های خاص دیگری نیز وجود دارد که باید در تور ترکیه در کاپادوکیا از آنها دیدن کنید مانند دره گوورچینلیک ، قلعه اوچیزار ، دره عاشقان ، دره Devrent ، دره Kizilckukur و Pasabag.

کاپادوکیا ترکیه

جشنواره بالن ها درترکیه شهرکاپادوکیا – بالن ها در کجای کاپادوکیا در حال پرواز هستند؟

بیشتر بالن های از ناحیه گورمه که مرکز کاپادوکیا محسوب می شود ، شروع به پرواز می کنند پس از برخاستن ، لذت تماشای زیباترین مناظر کاپادوکیه ، به ویژه دره گوورسینلیک ، دره زمی و دره کشیشان پاساباگ را خواهید داشت.

تورهای بالن در کاپادوکیا بیشتر در گروه های 20 تا 28 نفره در ماه های مختلف سال برگزار می شود. معمولاً ماه های بهار و پاییز بهترین ماه های تورهای بالن در کاپادوکیا محسوب می شوند. تقریباً 100 بالون در یک روز با هم از زمین بلند می شوند.

کاپادوکیا ترکیه

کاپادوکیای ترکیه در تابستان و زمستان بسیار زیبا است. شما می توانید در همه فصول سال به تورهای بالن بروید ولی ممکن است بسته به شرایط آب و هوا و باد ، برخاستن پروازها متوقف شود. پرواز بالن بیشتر به باد وابسته است نه شرایط آب و هوایی. به عنوان مثال ، امکان پرواز بالن ها در روزهای بارانی وجود دارد ، معیار اصلی این است که آب و هوا نباید باد شدید داشته باشد.

جشنواره بین المللی بالون هوای گرم کاپادوکیا در سال 2021

تاریخ تخمینی شروع جشنواره بین المللی بالون های هوای گرم کاپادوکیا در سال 2021 از ساعت 10:00 تا 19:00 جمعه دوم ژوئیه 2021 است. جشنواره بالون ها در روز سه شنبه ششم ژوئیه 2021 به پایان می رسد. بالن ها از نوشی‌یر / اورگوپ بلند می شوند.

بهترین هتل های غارمانند در کاپادوکیای ترکیه

• سوئیت های غار سلطان

• هتل غار میترا

• سوئیت های غار Phocas

• سوئیت های غار آرتمیس

• هتل غار یوناک اولری

• هتل Terra Cave

• شهر زیرزمینی – کاپادوکیای ترکیه

• هتل Terra Cave

• غارهای ممتاز کایاکاپی

• هتل غار ویژه کلبک

• سوئیت های غار کاپادوکیا

• بازنشستگی غار مسافران

• موزه هتل کاپادوکیا

کاپادوکیا ترکیه

املاک برای فروش در کاپادوکیای ترکیه

املاک فروخته شده در کاپادوکیای ترکیه اعتبار زندگی در تاریخ فوق العاده ای را که به اواخر قرن ششم باز می گردد به شما ارائه می دهد. یکی از مقاصد گردشگری برتر ترکیه با بیش از 2.5 میلیون بازدید کننده در سال و درآمد اجاره ای عالی دارد.

کاپادوکیای ترکیه مکانی برای داستان های پری و پیشنهادی برای ماه عسل است به همین خاطر هر ساله مردم زیادی از سراسر جهان برای تعطیلات به اینجا می آیند. اکثر مردم ترجیح می دهند هتلی رزرو نکنند چون هزینه بالایی دارد ، بنابراین خانه هایی را در کاپادوکیای ترکیه اجاره می کنند.

کاپادوکیا ترکیه: کاپادوکیا کجاست؟

به همین دلیل است که شما در مدت زمان کوتاهی در هر فصل از سال بازده سرمایه گذاری خود را خواهید داشت و می توانید ملک خود را اجاره دهید.

بهترین خانه های فروشی در کاپادوکیای ترکیه در منطقه گورمه هستند. شما می توانید املاک غارمانند را برای خرید در شهر کاپادوکیا پیدا کنید که نیاز به مرمت دارند و یا خانه های تازه بازسازی شده را بخرید. همه این خانه ها معماری چشم نواز و باشکوهی را به هر بیننده ای ارائه می دهند.

melares

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *