در فصل زمستان چه لباس های مسافرتی در هوای سرد نیاز دارید ؟

لباس های مسافرتی در هوای سرد

خلاصه مقاله: وقتی برای مسافرت به مناطق سردسیر می روید داشتن لباس مناسب برای شما یک ضرورت است. ما در این مقاله، شما را راهنمایی کرده ایم تا لباس به اندازه و مناسب در چمدانتان قرار دهید.

لیست مورد نیاز آقایان

بسیاری از ما دوست داریم در هوا سرد به مسافرت برویم اما نمی دانیم که چه لباسی مناسب است. برای پیاده‌روی در زادگاهتان در فصل زمستان شما هر لباس گرمی بپوشید مشکلی ندارد، اما برای حضور در محیط‌های تجاری لباس شما باید مناسب باشد و این یک چالش برای شماست.

لباس‌های ضخیم و پف‌کرده به خوبی در کیف یا چمدان جا نمی‌شوند چون حجیم هستند واگر دائماً در حال فشار باشند، ظاهر لباستان به سرعت تغییر کرده و چروکیده می‌شوند.

امروز در این مقاله، ما نگاهی می‌اندازیم به گزینه‌های استایل برای مردان و نحوه لباس پوشیدن در زمانی که به مکان‌هایی با هوای بسیار سرد می‌روید.

لباس های مسافرتی در هوای سرد باید شیک، قابل حمل و گرم باشند

مقصد و دلیل شما برای سفر بر لیست بسته بندی چمدانتان تأثیر می گذارد. با در نظر گرفتن این موضوع، ما اصول کلی را پوشش می دهیم.

فقط باید آگاه باشید که لباس شما در یک استراحتگاه اسکی با لباس برای یک کنفرانس در هتل کاملا متفاوت است. در اینجا لباس هایی را به شما معرفی می کنیم که برای یک هفته در هوای سرد ضروری هستند.

توصیه ما در مورد نحوه بسته بندی آن ها را ببینید:

لباس های مسافرتی در هوای سرد

نزدیک ترین لایه ها به پوست شما برای گرم نگه داشتن شما بسیار مهم هستند. شما باید مطمئن شوید که لایه های پایه مخصوص آب و هوای سرد را بسته بندی می کنید.


لایه اول: لایه های پایه لباس های مسافرتی در هوای سرد

لباس های مسافرتی در هوای سرد

لایه دوم: پیراهن های آستین بلند

یک جنتلمن می خواهد تا حد امکان خودش را بپوشاند. او گزینه هایی برای انتخاب دارد و انتخاب او به شرایط آب و هوایی و موقعیت مکانی بستگی دارد. اگر قرار است فعالیت زیادی داشته باشد، باید پیراهن‌های آستین بلندی را بپوشد که در هنگام حرکت راحت باشد ولی اگر برای شام بیرون می‌رود، پس باید یک پیراهن متناسب با آن موقعیت را بپوشد.

لایه سوم: ژاکت

لباس های مسافرتی در هوای سرد

ژاکت ها بدون از بین بردن استایل، شما را گرم نگه می دارند. یک ژاکت پشمی باکیفیت می‌تواند برای شما در هر موقعیتی از یک نوشیدنی معمولی گرفته تا شام در یک رستوران زیبا، مناسب باشد.

لباس های پشمی قهرمان محافظت از بدن شما در برابر هوای سرد هستند و همچنین مقاوم در برابر آب، راحت، بادوام هستند و حتی خاصیت ضد میکروبی دارند که به کند کردن رشد باکتری‌های بدی که از عرق تغذیه می‌کنند و به بوی بدن کمک می‌کند.

پلیورهای یقه V به خوبی با یک پیراهن یقه دار ست می شوند. ژاکت های آران( ژاکت هایی از جنس پشم و فوق العاده نرم) کلاسیک هستند و به تنهایی ظاهر خوبی دارند. همه این موارد جزء لباس های مسافرتی در هوای سرد هستند.

لایه چهارم: کت و پالتو

لایه آخر می تواند یک کت و یا یک پالتو باشد این پوشش بستگی به میزان سردی هوا دارد. اگر لباس مجلسی به تن دارید پوشیدن یک پالتو برای شما مناسب تر است. پوشیدن یک ژاکت به راحت بودن شما کمک می کند. در آخر یک کت پشمی بهترین لباسی است که شما را از سرما محافظت می کند. وزن پالتو یا ژاکت شما به دما و شدت سردی هوا بستگی دارد.

اگر قرار است سرمای شدید (10 درجه فارنهایت یا کمتر) را تجربه کنید، باید مطمئن شوید که کتی دارید که به اندازه کافی گرم باشد. پیشنهاد این است که مطمئن شوید کت و یا پالتوی خود را با محیط مناسب سازگار کرده اید: پوشیدن شلوار، ژاکت یقه V، پیراهن یقه دار مناسب است ولی اگر کراوات با کت اسکی ورزشی بپوشید شاید خوب به نظر نرسید.

لباس های مسافرتی در هوای سرد برای پاها: شلوار

لباس های پشمی در هوای سرد بسیار عالی هستند و به گرم نگه داشتن پاهای شما کمک می کنند. یک شلوار نازک از الیاف پرفورمنس و یک شلوار پشمی رویی برای گرم ماندن شما کافی هستند. اضافه کردن بیشتر از آن دو لایه روی پاها درست نیست و حرکت راحت شما را مختل می کند. سه یا چهار لایه برای بالاتنه طبیعی است، اما پوشیدن چند شلوار توصیه نمی شود.

کیفیت بیشتر از کمیت مورد نیاز است. شلوارهای فلانل پشمی راهی عالی برای خوب به نظر رسیدن و حفظ گرما هستند. یک پالتو بلند از پاها و همچنین بالاتنه محافظت می کند پس آن را به کت های تا کمر ترجیح دهید.

لباس های مسافرتی در هوای سرد

حدود 10 تا 20 درصد گرمای بدن شما از طریق سر از بدن خارج می شود. این گرما را با یک کلاه گرم به دام بیاندازید. زمانی که هوا بسیار سرد است و شما می‌خواهید گرم بمانید، یک کلاه اوشانکا به سبک روسی را می توانید بپوشید. روس ها می دانند چگونه در زمستان کله خود را گرم نگه دارند. کلاه اوشانکا از خزهای مصنوعی، پوست گوسفند، خز خرگوش، راسو، روباه و سایر حیوانات ساخته می شود.

یک کلاه پشمی بافتنی که از پشم ضخیم تولید شده باشد برای آب و هوای سرد مناسب است. ولی اگر لباس مجلسی می پوشید سعی کنید از کلاه های طرح دار و روشن اجتناب کنید.

مطمئن شوید که یک جفت دستکش چرمی ضدآب هم دارید. شال گردن از هر قسمت در معرض دید گردن شما محافظت می کند. این لوازم جانبی برای ست کردن با لباستان عالی هستند و می توانند رنگ یا بافت یا طرحی جدید را به کمد لباس شما اضافه کنند. شال گردن های پشمی بهترین و گرم ترین در هوای سرد هستند.

سردی انگشتان پا به اندازه دست های سرد مضر است. گرم نگه داشتن پاها تا حد زیادی بر لذت بردن از اقامت شما در هوای سرد تأثیر می گذارد.

اگر در معرض سرما قرار بگیرید، یک جفت کفش آکسفورد یا بالمورال پاهای شما را گرم نمی کند. سعی کنید یک جفت چکمه چرمی ضد آب با کیفیت را همراه خود داشته باشید.

لیست پیشنهادی لباس های مسافرتی در هوای سرد برای یک سفر کاری

اگر می خواهید زمان بیشتری را به انجام ورزش های زمستانی بپردازید ، از لیست زیر استفاده کنید.

تعداد پیشنهادی لباس های مختلف مورد نیاز:

لباس زیر 7 عدد

جوراب پشمی 2 جفت

جوراب معمولی 1 جفت

چکمه 1 جفت

ژاکت پشمی 1عدد

پیراهن 2عدد

شلوار (فلانل پشمی) 1 عدد

شال گردن 1 عدد

دستکش 2 جفت

پالتو 1عدد

کراوات 1عدد

لباس خواب 1 ست کامل

لباس ورزشی برای استفاده در فضای باز (کت اسکی و شلوار اسکی) 1 ست کامل

نحوه بسته بندی لیست مورد نظر

این لیست ممکن است طولانی به نظر برسد و ممکن است فکر کنید که فقط برای یک هفته، این تعداد لباس زیاد است. اما فراموش نکنید که شما بایستی این موارد را با خود همراه داشته باشید: کت، یک جفت دستکش، یک شال گردن، یک کلاه، یک دست لباس برای لایه پایه، یک عدد شلوار، یک جفت لباس زیر، یک ژاکت و یک پیراهن لباس و ژاکت یقه V اگر تمایل به پوشیدنش دارید.

بنابراین، باید این لباس ها را به طور صحیح در چمدانتان قرار دهید اگر نمی دانید چگونه آن را به درستی بسته بندی کنید، مطالب زیر را به خاطر بسپارید:

1. با قراردادن لباس زیر شروع کنید و آنها را لول کرده و در گوشه های چمدان خود قرار دهید.

2. لایه های پایه خود را هم در مرحله بعدی قرار دهید. آنها را محکم به شکل کنده ها بغلتانید و در لبه های چمدان خود بچینید.

3. هر فاصله ای را در امتداد لبه ها با جوراب پر کنید. (لوله شده یا مسطح، هر کدام که فضا را به بهترین شکل پر می کند)

4a. لباس های فضای باز یا لباس اسکی خود را در کیسه مخصوص قرار دهید و هوا را از کیسه با جاروبرقی بمکید. این بسته را در مرکز چمدان قرار دهید.

4b. اگر کیسه مخصوص ندارید، لباس‌های خود را محکم بغلتانید و آن‌ها را در وسط چمدان خود قرار دهید.

5. پیراهن خود را به آرامی رول کنید (ابتدا آستین ها را به سمت وسط تا کنید، سپس از یقه شروع کنید و به آرامی تا پایین پیراهن رول کنید). پیراهن را بالاترین قسمت چمدان قرار دهید. زیرا هر گونه فشار به پیراهن باعث چروک شدن آن می شود.

6. لباس خواب خود را در نزدیک ترین قسمت چمدان بگذارید که وقتی شب به مقصد خود رسیدید، وقتی چمدان خود را باز می کنید، نیازی به جستجو نباشد و مجبور نشوید که همه لباس هایتان را بیرون بریزید.

7. چمدان خود را ببندید و لباس های باقی مانده از لیست بسته بندی را بپوشید.

لیست بسته بندی پیشنهادی لباس های مسافرتی در هوای سرد برای سفرهای کاری کوتاه

اگر به مکانی می روید که دمای هوا سرد است، اما بیشتر در داخل خانه خواهید بود تا بیرون، از لیست زیر استفاده کنید.

تعداد پیشنهادی هر لباس

لباس زیر 7 عدد

جوراب پشمی 1 جفت

جوراب معمولی 2 جفت

کفش مجلسی 1 جفت

ژاکت پشمی 2عدد

پیراهن 2 عدد

شلوار (غیر فلانل) 1 عدد

شلوار (فلانل پشمی) 1 عدد

شال گردن 1 عدد

دستکش 2 جفت

پالتو 1 عدد

کراوات 2 عدد

لباس خواب 1 ست کامل

کیت لباس و کفش (واکس برای کفش، برس و غیره)

نحوه بسته بندی لیست بالا برای سفرهای کاری کوتاه

اصول بسته بندی مانند لیست سفر کاری در هوای سرد است، با این تفاوت که هیچ ژاکت و شلوار اسکی برای قرار دادن در چمدان ندارید. از فضای اضافه چمدان برای قرار دادن شلوار خانگی راحت اضافی خود استفاده کنید.

مطمئن شوید که به آرامی پیراهن و شلوار لباس خود را رول می کنید. می توانید ژاکت خود را تا کنید. به یاد داشته باشید که همیشه از لبه ها شروع کنید و تا مرکز بسته بندی کنید.

نتیجه گیری در مورد بسته بندی لباس های مسافرتی در هوای سرد

لباس های مسافرتی در هوای سرد

از تجربیات سفرم، اغلب متوجه می‌شوم که در حال پر کردن وسایلم، به ذهنم اجازه می دهم بدترین سناریوها را تصور کند و سپس سعی می کنم با اضافه کردن لباس بیشتر در چمدانم، این تصورات را مدیریت کنم.

سعی کنید قربانی یک ذهن نگران نباشید. قبل از اینکه بخواهید وسایلتان را که بسته بندی کنید، یک نفس عمیق بکشید و آرام باشید.

اگر برای تعطیلات یک هفته ای به کوهستان می روید، با داشتن یک ذهنیت مناسب لذت بردن شما شروع می شود. یک تعطیلات به یاد ماندنی را قبل از عزیمت شروع کنید و در مورد لیست بسته بندی خود نگران نباشید.

به خود بگویید که فقط برای یک هفته می روید و ما در دنیایی از امکانات مدرن زندگی می کنیم اگر وسیله ای را فراموش کردیم به راحتی می توانیم آن را تهیه کنیم.

کلام آخر: برای داشتن یک سفر راحت و لذت بخش، سعی کنید فقط وسایل مورد نیازتان را با خود ببرید.

از سایت همه چی اینجاست، دیدن کنید. realmenrealstyle

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *