7 مدل ژاکت مردانه که هیچ آقایی نباید بدون آن ها باشد.

ژاکت مردانه

مطمئناً هیجان انگیزترین خرید جانبی که یک مرد می تواند انجام دهد یک ژاکت جدید است. ما کاملاً مطمئن نیستیم که چرا ، اما در مورد لباس های جدید ، هیچ چیز کاملاً قابل پیش بینی نیست. خوب، یک ساعت لوکس یا یک جفت کفش ساخت بریتانیا با هم ست می شوند ، اما چیز فوق العاده ای در انتخاب لباس رویی جدید وجود دارد تا شما در ماه های سردتر سال با استایل جدید دیده شوید.

با این وجود ، تنوع بسیار زیادی برای این خرید وجود دارد. انتخاب لباسی که شما را گرم نگه دارد و شما عالی به نظر برسید و آنقدر بادوام باشدکه بتوانید در طول سالها بپوشید، می تواند مشکل باشد. اما چند لباس فوق العاده باکیفیت وجود دارد که واقعاً می توانند هریک از موارد بالا را داشته باشند. آنها را نوعی مجموعه کاپشن در نظر بگیرید. ملزومات و لباس های مهمی که هیچ مرد مدرنی نباید بدون آن ها باشد.

با در نظر گرفتن این موارد ، هفت کت جالب معرفی می شود و Ape معتقد است هر مرد شیک باید در اختیار داشته باشد.

The Bomber Jacket

ژاکت بمب افکن با ظاهری شیک

این ژاکت شیک را به جوانان خود هدیه دهید

ژاکت مردانه
ژاکت مردانه
ژاکت مردانه

کسانی که حتی کمترین علاقه را به لباس مردانه دارند ، به خوبی می دانند که مد لباس های مردانه از مدت ها پیش سرنخ های خود را از ارتش گرفته است. جای تعجب نیست که ژاکت بمب افکن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این سبک برای اولین بار توسط نیروهای هوایی اروپا در سال های 1950 و 1960 استفاده شد. این در نتیجه پیشرفت فناوری هوانوردی بود که به این معنی بود که هواپیماها می توانستند بسیار بالاتر پرواز کنند و بنابراین شرایط در کابین خلبان بسیار سردتر شد. طول برش خورده و نبود یقه باعث می شد تا مهار چتر نجات راحت تر باشد ، در حالی که روکش رنگی طوری طراحی شده بود که در صورت بروز حوادث توجه مردم روی زمین را به خود جلب کند.

این روزها ژاکت بمب افکن بیشتر به دلیل ظاهر شیک آن استفاده می شود تا عملکرد آن. این مدل توسط فرهنگ های مختلف جوانان در دهه 1970 و 1980 مورد استفاده قرار گرفت ، اما امروزه شما برای گرفتن بهترین نتیجه باید این لباس را با شلوارجین راسته ، یقه رول و کفش های کتانی مینیمالیستی ست کنید.

The Harrington Jacket

ژاکت هرینگتون سبک و مقاوم در برابر آب

در روزهای بارانی این ژاکت سبک و مقاوم در برابر آب را بپوشید و از باران لذت ببرید

ژاکت مردانه
ژاکت مردانه
ژاکت مردانه

ژاکت Harrington نمادی از فرهنگ پاپ است که در میراث غنی بریتانیایی غوطه ور شده است . لباسی که آن را در پوشش هر مردی ضروری می کند. این طرح ساده لباس کار که توسط ستارگان دهه پنجاه مانند الویس پریسلی و جیمز دین محبوبیت یافت ، به سرعت به پرطرفدارترین ژاکت جدید در لباس مردانه تبدیل شد.

تولید این لباس در منچستر با شرکتی به نام Baracuta شروع شد ، که اولین بار کت Harrington را در دهه 1930 طراحی کرد. سبک ، مقاوم در برابر آب ، دارای یقه کوتاه و یقه ایستاده شیک بود. دیری نپایید که این برند صادرات پوشاک خود را به ایالات متحده آغاز کرد و هنگامی که الویس در فیلم پادشاه کریول در سال 1954 از آن استفاده کرد ، این سبک واقعاً ظاهر شد. اولین ژاکت تولید شده Baracuta G9 بود و این مدلی است که هنوز در حال تولید است.

بعدها ، هارینگتون با مدل های دیگری از ژاکت محبوب شد ، که مرتباً با پیراهن بن شرمن یا فرد پری همراه می شد.

از نظر استایل ، یک هارینگتون مشکی با یک تی شرت سفید ، شلوار جین مشکی و یک جفت چکمه چلسی ست می شود تا به ریشه های سرکش راک اند رول اشاره کند.

The Motorcycle Jacket

ژاکت موتورسیکلت نمادی از شورش و مردانگی

مردانگی را با ژاکت موتورسیکلت تجربه کنید

ژاکت مردانه
ژاکت مردانه
ژاکت مردانه

این یک تصور غلط رایج است که شما نیاز به داشتن موهای بلند در پشت سر و سیگاری دارید که دائماً از گوشه دهان آویزان است تا بتوانید کت چرمی را بپوشید.

ژاکت موتورسیکلت پس از آنکه مارلون براندو در فیلم اصلی The Wild One در سال 1953 یک Schott Perfecto کلاسیک به تن کرد ، تبدیل به یک نماد لباس مردانه شد. پس از اولین نمایش روی پرده سینما ، این فیلم به نمادی از شورش و مردانگی تبدیل شد و در طول دهه های بعد توسط راک سلطنتی و گروه پانک مورد توجه قرار گرفت.

با این حال ، پوشیدن یک ژاکت موتورسیکلت چرمی امروز به معنای پنجمین عضو The Ramones بودن، نیست. با پوشیدن یک لباس مجلسی کرم رنگ ، جین خام و یک جفت چکمه قهوه ای بیابانی ، انگار به یک مهمانی لباس شیک می روید.

The Down Jacket

ژاکت داون یک لباس سبک، ساده و عایق سرما

در روزهای سرد با این ژاکت سبک، ساده و عایق سرما همیشه گرم بمانید

ژاکت مردانه
ژاکت مردانه
ژاکت مردانه

هنگامی که جیوه دماسنج شروع به سقوط می کند ، گرم نگه داشتن خود نکته کلیدی است. اما این بدان معنا نیست که به دنبال یک لباس برای قطب باشید. با پوشیدن یک کاپشن با کیفیت از کمد لباس ، می توانید بدون نیاز به لباس برای قطب شمال هم گرم شوید و هم جذاب به نظر برسید.

اثربخشی این ژاکت در مبارزه با سرما در طراحی منحصر به فرد آن نهفته است. با استفاده از عایق در زیر لباس بین دو لایه پارچه ، نتیجه این می شود که لباس گرما را به دام می اندازد حتی در سردترین روزها کسی که این لباس را پوشیده، گرم می ماند.

وقتی نوبت به انتخاب گزینه مناسب می رسد ، از هر چیزی که به نظر می رسد از بخش لوازم جانبی Kevin and Perry Go Large آمده است، اجتناب کنید. در عوض ، یک لباس سبک و ساده انتخاب کنید که عایق سرما باشد. از نظر استایل ، آن را روی بافتنی یقه رول و چکمه بپوشید یا در سرد ترین روزها از آن به عنوان لباس زیرین به همراه کت پشمی استفاده کنید.

The Chore Jacket

ژاکت کار سخت مقاوم ، بادوام ، باکیفیت و همه کاره

در هر کاری که دارید با پوشیدن ژاکت کار سخت مقاوم ، بادوام ، باکیفیت راحتر کار کنید

ژاکت مردانه
ژاکت مردانه
ژاکت مردانه

گرم ماندن و ظاهر خوب داشتن به طور همزمان نیاز به کار سختی ندارد. چون وقتی که یکی از این لباس های کلاسیک را در کمد لباس خود آویزان کرده اید دیگر مشکلی وجود ندارد. ژاکت کار سخت لباسی مقاوم ، بادوام ، باکیفیت و همه کاره است. به عبارت دیگر: هر آنچه از یک تکه لباس خوب می خواهید.

این ژاکت در اوایل قرن بیستم برای کارگران به عنوان وسیله ای برای گرم و خشک نگه داشتن طراحی شد. در آن روزهای اولیه تولید، موارد مورد علاقه لباسی سنگین یا جین بود. دوخت ها نیز عموماً شل بودند و اجازه می دادند آزادی حرکت به راحتی انجام شود.

این روزها ژاکت هنوز در چیزی نزدیک به شکل اصلی خود وجود دارد ، اگرچه بسته به نوع برند یا طراحی که برای خرید انتخاب می کنید ، مدل آن متفاوت است. تفاوت های اصلی در برش های باریک تر ، نوع مواد استفاده شده در تولید و سایر جزئیات مدرن است.

The Technical Jacket

ژاکت های فنی ضد آب با تکنولوژی بالا

در موقع کار سخت با این ژاکت های ضد آب با تکنولوژی بالا، ایمن و مطمئن کار کنید

ژاکت مردانه
ژاکت مردانه
ژاکت مردانه

احتمال این که در هنگام استراحت وقت ناهار در قسمتی از محل کار خود گیر کرده باشید بسیار بعید است. اما اگر این اتفاق بیفتد ، خوب است بدانید که لباس بیرونی شما مناسب کار است. اینجاست که ژاکت فنی وارد می شود.

این ضد آب های با تکنولوژی بالا با در نظر گرفتن عناصر مختلفی طراحی شده اند، در حالی که در گذشته عملکرد یک لباس فدای سبک طراحی می شد ، اما اکنون به شیوه ای مدرن تولید می شوند.

امروزه تعدادی از برندها ژاکت های فنی با کیفیت بالا تولید می کنند که در هفته مد به نمایش گذاشته می شوند. برندهایی مانند Arc’teryx Veilance ، Nike ACG و Stone Island تعدادی از لباس های رویی با ظاهر زیبا را تولید می کنند و قادر به ارائه نمونه هایی مانند Patagonia و The North Face هستند که قیمت مناسبی دارند.

The Overshirt

پیراهن برتر، سبک و ساده

پیراهن برتر ، سبک و ساده در هر شرایط آب و هوایی مناسب شماست

ژاکت مردانه
ژاکت مردانه
ژاکت مردانه

حرکت وسط صخره ای که تابستان و زمستان را از هم جدا می کند ، بسیار دشوار است مثل این که با یک کت ضخیم بیرون می روید و هنگام ناهار که دمای هوا 20 درجه می شود دیگر این کت به درد شما نخواهد خوردو یا با یک تی شرت از خانه خارج می شوید و بدون شک قبل از رسیدن به دفتر ، درجه حرارت کاهش می یابد. جواب ساده است. یک لایه انتقالی ساده که جایی در وسط قرار می گیرد.

پیراهنی برتر، لباسی فوق العاده که مناسب برای کار است. سبک و ساده است و بسته به شرایطی که آب و هوا ساعت به ساعت تغییر می کند ، برای لایه بندی رویی یا زیری ایده آل است. این یک مجموعه کاملاً همه کاره است و باید در کمد لباس هر مردی وجود داشته باشد.

این پیراهن را در روزهای گرمتر با یک تی شرت با شلوار پشمی و یک جفت چکمه دربی بپوشید. یا هنگامی که هوا سرد می شود ، آن را با یک کت ضخیم تر یا ضد آب بپوشید. این لباسی است که می توانید در تمام طول سال بپوشید. بنابراین اگر ارزش دارد ، دیگر دنبال لباس دیگری نباشید.

منبع apetogentleman

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *